BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Wysłać kwiaty do warszawa

Filtruj według

Poczta-Wysyłka kwiatowa Warszawa - FloraQueen

Poczta-Wysyłka kwiatowa Warszawa

Miłość i piękno są odczuwalne na każdym rogu naszej Stolicy, która potrafi zaskakiwać swoim przywiązaniem do tradycji, nie tracąc przy tym ducha współczesności. Mało kto wie, ale Warszawa ma swoją kwiatową historię i to sięgającą 1937 roku. Z inicjatywy Stefana Starzyńskiego odbył się po raz pierwszy konkurs na najpiękniejsze ukwiecenie obiektów miejskich w miejscowości Warszawa. Każdego roku Warszawiacy wraz z licznymi instytucjami, szkołami, przedszkolami czy nawet z restauratorami ozdabiają swoje działki, balkony i przydomowe ogródki. A wszystko w ramach konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni” w myśl dzielenia się emocjami i przepięknymi widokami. Trzeba przyznać, że wszystkie kompozycje kwiatowe są wykonane z wielką starannością i z ogromnym zaangażowaniem. Poczta-Wysyłka kwiatowa Warszawa jest dla osób, które mają swoich bliskich w tym wspaniałym mieście i pragną okazać im pamięć, będąc daleko.

Po raz pierwszy w historii FloraQueen nasza przesyłka kwiatowa została partnerem Miss Polski na Wózku Inwalidzkim 2016. Są to już czwarte wybory Miss Polski, organizowane przez Fundacje Jedyna Taka w Warszawie. Tegoroczna Gala Miss odbyły się 16 lipca 2016 w Amfiteatrze Bemowo. Galę rozpoczął wjazd pięknych uczestniczek na Harleyach, było to zapierające dech w piersiach przeżycia. Program kulturalny, taki jak tańce artystyczne warszawskich grup oraz występ zespołu Sound'n'Grace dodały niesamowitego uroku pokazom mody uczestniczek konkursu. Panie zaprezentowały się w sukniach wieczorowych, koktajlowych i sukniach ślubnych. Dodatkowy w tym dniu odbyła się pierwsza oficjalna zapowiedź Miss Świata na Wózku Inwalidzkim 2017. Nasi najlepsi floryści starannie przygotowali czarujące kompozycje kwiatowe dla wszystkich uczestniczek konkursu oraz organizatorów, które zostały wręczone po ogłoszeniu wyników. Miss Polski na Wózku Inwalidzkim 2016 została urocza Adrianna Zawadzińska. Jesteśmy wdzięczni Fundacji za umożliwienia nam zaangażowania się w ten wspaniały cel. Całą relację, zdjęcia z kwiatami i wrażenie z wydarzenia są na naszym blogu, tutaj. Zapraszamy!

Kwiaciarnia Internetowa Warszawa

Do naszej pięknej stolicy, możesz wysłać kwiaty do Polski niemal z każdego zakątka świata. 21 wiek daje nam niesamowite możliwości, które śmiało wykorzystujemy, gdyż szczęście najbliższych jest dla nas najważniejsze. Nasze dzieci coraz częściej decydują się na pobyt za granicą, studia lub pracę. Dzięki wysyłce kwiatów FloraQueen mogą okazać pamięć bliskim, w łatwy i przyjemny sposób. Poczta-Wysyłka kwiatowa Warszawa przy każdym zamówieniu daje z siebie wszystko, aby zadowolić Cię oraz obdarowywaną osobę. Kwiaciarnia Warszawa zapewnia najlepszą jakość, świeżość i prezencję kwiatów. Kwiaty Warszawa to trend współczesnej globalizacji. Idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które podróżują, wyjeżdżają w delegację i przy tym chcą pamiętać o bliskich w Warszawie. Szybki i wygodny serwis z pewną dostawą do domu - to Twoja FloraQueen!

Zastanawiasz się, jakie kwiaty wysłać do Warszawy? Wybór bukietu kwiatów jest zależny od adresata i okazji. Jeśli chcesz wręczyć kwiaty urodzinowe dla rodziców, dziadków, wujków lub rodzeństwa polecamy sezonowe kwiaty mieszane. Tego rodzaju kompozycje kwiatowe zawsze cieszą odbiorców, utrzymują długą świeżość i pięknie pachną. Latem są to bukiety ze słonecznikami, jesienią kompozycje z różami, zimną świąteczne bukiety z gałązkami iglastymi i wiosną pełna gama kwiatów do wyboru. Lilie, gerbery, róże i frezje prezentują się wspaniale przez cały rok! Jeśli szukasz prezentu na rocznicę, polecamy bukiet róż, najlepiej w odcieniach czerwieniu, koloru pasji i miłości. W naszej ofercie znajdziesz bukiety od 1 do 40 róż, jeśli pragniesz podarować więcej, skorzystaj z naszego serwisu VIP, gdzie możesz opisać nam każde swoje życzenie, które postaramy się spełnić. Zależy nam na zadowoleniu osoby obdarowanej oraz Twojej satysfakcji z prezentowania. Zaufaj FloraQueen już dziś!

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Polska