Kup teraz i zrób jej niespodziankę! Gwarantujemy punktualną dostawę.

Wysłać kwiaty do Szczecin

Wysyłaj kwiaty doskonałej jakości do miejscowości Szczecin

Kwiaciarnia Szczecin

Kwiaciarnia Szczecin

Szczecin to stolica i najwieksze miasto województwa zachodniopomorskiego. Miasto jest usytuowane nad brzegiem Odry. W okolicy znajduje sie takze Jezioro Dabie. Szczecin to wazny punkt portowy. Jego stocznia jest czwarta co do wielkosci stocznia w Europie. Jest to takze wazny osrodek naukowy, transportowy, przemyslowy oraz turystyczny. Posiada wiele zabytków. Szczecin to takze centrum kultury. W miescie znajduje sie wiele oper, teatrów, muzeów, kin. Jest tez siedziba wydzialu teologicznego oraz kurii arcybiskupiej. W obrebie miasta odnalezc mozna sanktuarium maryjne oraz liczne kwiaciarnie.

W czasie wojny sredniowieczne, stare miasto zostalo zniszczone, mimo to w centrum Szczecina nadal mozna trafic na piekne zabytki. Jednak tak samo, jak w przypadku naszej kwiaciarni, najwiekszym skarbem miasta jest roslinnosc i jego walory naturalne. Jeziora, rzeki, parki oraz lasy zajmuja prawie polowe miasta. Szczecin otaczaja tereny zielone, trzy duze puszcze: Puszcza Bukowa – wchodzi w sklad Szczecinskiego Parku Krajobrazowego, Puszcza Wkrzanska – nalezy do sieci Natura 2000 i Puszcza Goleniowska. We wspomnianym Parku Krajobrazowym wystepuja rzadkie odmiany roslin i zwierzat. Jesli chodzi o faune, to spotkac tu mozemy miedzy innymi: zabe moczarowa, motyla - mieniaka teczowca, zaskronca zwyczajnego. Flore reprezentuja liczne typy drzew, takie jak: buk, olsza, dab, jesion, brzoza, sosna, a takze swierk i modrzew. Wiele drzew, krzewów, krzewinek oraz roslin zielnych sa objete scisla ochrona. Jesli chcesz zaskoczyc kogos, kto mieszka w miescie Szczecin, mozesz liczyc na nas. Poczta-Wysyłka kwiatowa Szczecin gwarantuje usmiech na twarzy Twoich bliskich.

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Polska

Uśmiech gwarantowany

Wybór prezentów dla kobiet jest naprawdę ogromny. Wysłałem prezenty dla żony, mamy, dla moich sióstr... I znalazłem coś idealnego dla każdej z nich!
Nowak Sikorski, Kielce