Kup teraz i zrób jej niespodziankę! Gwarantujemy punktualną dostawę.

Wysłać kwiaty do slupsk

Wysyłaj kwiaty doskonałej jakości do miejscowości slupsk

Kwiaciarnia Słupsk

 Kwiaciarnia Słupsk

Słupsk jest miastem znajdującym się w województwie pomorskim. Słupsk i Bałtyk dzieli tylko 18 kilometrów, dlatego przeważa tu klimat morski. Patron miasta to błogosławiony Bronisław Kostkowski. Słupsk to ponadregionalny ośrodek kultury. Co roku organizowane są tutaj różne znane eventy takie jak: Komedia Jazz Festiwal, Festiwal Pianistyki Polskiej, Festiwal Młodych Talentów. Na terenie miasta znajduje się Zamek Książąt Pomorskich z siedzibą w Muzeum Pomorza Środkowego. Wewnątrz można podziwiać największy, w skali światowej, zbiór prac Witkacego. Na skwerze, w okolicach słupskiego ratusza, znajduje się "Otwarta Głowa" – pomnik ku pamięci Otto Freundlicha. Jest to pierwsza rzeźba w Polsce w ramach Europejskiej Drogi Pokoju. Jeżeli najdzie Cię ochota lub potrzeba na zakup pięknych kwiatów, poszukiwania kwiaciarni nie potrwają długo, w Słupsku kwiaciarnie są niemal na każdym rogu.

Mało się o tym mówi, ale to właśnie w Słupsku prosperuje jedna z najstarszych polskich pizzerii "Poranek". Już od 40 lat mieszkańcy Słupska mogą poczuć się niczym we Włoszech, kosztując różnorodne smaki pizzy. Do nietypowych budowli należy Baszta Czarownic, fragment murów miejskich miasta. Według kronik miejskich w XVII wieku w Słupsku toczyło się wiele sporów o czary i to właśnie w tym miejscu dochodziło do spalania na stosie osądzanych czarownic. W wolnych chwilach mieszkańcy chętnie udają się do Lasku południowego. Jest to typowy teren rekreacyjny. Można skorzystać z basenów, grilla, biwakowych przestrzeni znajdujących się w obrębie czterech stawów. Nie brak również licznych ścieżek oraz alejek przeznaczonych do spacerów, joggingu czy jazdy na rowerze. Jeśli chcesz zaskoczyć kogoś, kto mieszka w mieście Słupsk, możesz liczyć na nas. Poczta-Wysyłka kwiatowa Słupsk gwarantuje uśmiech na twarzy Twoich bliskich.

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Polska

Uśmiech gwarantowany

Wybór prezentów dla kobiet jest naprawdę ogromny. Wysłałem prezenty dla żony, mamy, dla moich sióstr... I znalazłem coś idealnego dla każdej z nich!
Nowak Sikorski, Kielce