Kup teraz i zrób jej niespodziankę! Gwarantujemy punktualną dostawę.

Wysłać kwiaty do Rzeszów

Wysyłaj kwiaty doskonałej jakości do miejscowości Rzeszów

Kwiaciarnia Rzeszów

Kwiaciarnia Rzeszów

Rzeszów to stolica województwa podkarparckiego. Znajduje się blisko granicy słowackiej i ukraińskiej, dlatego jest to ważny węzeł komunikacyjny. Położenie sprzyja również ruchowi turystycznemu. Rzeszów jest bardziej nowoczesnym miastem, stara część miasta stanowi niewielki procent całej miejscowości. Mimo to, rzeszowski Rynek oraz urokliwe uliczki wokół niego, są godne polecenia. Popularnym miejscem na zorganizowanie imprezy jest pałac myśliwski Potockich. Pałac otacza tak samo piękne kwiaty, jakie znajdują się w naszej kwiaciarni. Interesującą opcją na spędzenie czasu wolnego, może być Podziemna Trasa Turystyczna o długości 213 metrów. Składa się z 34 piwnic. W przeszłości sieć korytarzy i komór pełniła głównie funkcję magazynów oraz schronienia, podczas wojen, rabunków czy najazdów. Zwiedzanie możliwe jest tylko z przewodnikiem.

Miłośnicy przyrody również znajdą coś dla siebie. Rzeszów posiada rozległe tereny zielone. Lokalną atrakcją jest ścieżka przyrodnicza, biegnąca wzdłuż bulwaru nad Wisłokiem. Można tu znaleźć rzadkie okazy fauny i flory. Ścieżka przebiega tuż przy rezerwacie "Lisia Góra". W okolicy Rzeszowa nie brak ciekawych miejsc rekreacyjnych oraz naszej kwiaciarni, jaką jest Poczta-Wysyłka kwiatowa Rzeszów . W północnej części miasta znajdują się piaszczyste tereny, które pokrywają lasy iglaste. Na jesień jest to idealne miejsce dla grzybiarzy. W okolicy jest także wiele zbiorników wodnych. Oddalone o kilkadziesiąt kołomętów od Rzeszowa, pasmo Bieszczadów przyciąga turystów z całej Polski. Znajduje się tam największy sztuczny zbiornik w Polsce-Jezioro Solińskie. Przejrzysta woda, czyste powietrze, piękne krajobrazy, bogactwo kultury i historii, wszystko to można odnaleźć właśnie tam. Jeśli chcesz sprawić komuś niespodziankę, kto mieszka w mieście Rzeszów, możesz liczyć na nas. Kwiaciarnia Rzeszów online gwarantuje uśmiech na twarzy Twoich najbliższych

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Polska

Uśmiech gwarantowany

Wybór prezentów dla kobiet jest naprawdę ogromny. Wysłałem prezenty dla żony, mamy, dla moich sióstr... I znalazłem coś idealnego dla każdej z nich!
Nowak Sikorski, Kielce