Kup teraz i zrób jej niespodziankę! Gwarantujemy punktualną dostawę.

Wysłać kwiaty do lodz

Wysyłaj kwiaty doskonałej jakości do miejscowości lodz

Kwiaciarnia Łódź

Kwiaciarnia Łódź

Łódź, miasto mylnie kojarzone z tylko szarością i fabrykami. Stolica województwa łódzkiego jest miastem stosunkowo młodym. W przeszłości był to ośrodek przemysłu włókienniczego i jeszcze do niedawna faktycznie miasto było pełne stosów dymu. Na szczęście Łódź się zmienia. Gdy odwiedzisz miasto, przekonasz się jak bardzo gościnni i przyjaźni są mieszkańcy. Centrum miasta tętni życiem. Na łódzkim Placu Wolności bądź na ul. Piotrkowskiej zawsze odnajdziesz duszę do towarzystwa bądź liczne kwiaciarnie. Odnaleźć tu można wiele wyjątkowych muzeów, teatrów oraz kin. Miłośnicy zakupów swój wolny czas powinni przeznaczyć na Manufakturę – łódzkie, największe w Polsce, centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe. Łódź to także ważne centrum naukowe. Z początkiem każdego roku akademickiego, zamieszkuje tu więcej studentów. Miasto przyciąga atrakcyjna oferta Politechniki Łódzkiej, Akademii Sztuk Pięknych oraz Centrum Kliniczno-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wykorzystując swój włókienniczy dorobek, Łódź jest organizatorem jedynego na świecie Międzynarodowego Triennale Tkaniny. Wydarzenie przyciąga wybitnych artystów z całego świata. To, co wyróżnia Łódź na tyle innych miast, to brak dzielnic oraz piękne kwiaty sprzedawane w kwiaciarniach. Łódź jest jednolitą gminą miejską. Miasto może pochwalić się również swoim środowiskiem naturalnym. W Łodzi znajduje się jeden z większych lasów miejskich w Europie – Las Łagiewnicki. Na terenie lasu odnaleźć można kilka zabytków: Kapliczki św. Antoniego i św. Rocha, Klasztor oo. Franciszkanów oraz Pałac Juliusza Heinzla. Na terenie klasztoru od 1988 roku, w okresie wakacji, organizowany jest Festiwal Muzyki. Jeśli chcesz zaskoczyć kogoś, kto mieszka w mieście Łódź, możesz liczyć na nas. Poczta-Wysyłka kwiatowa Łódź gwarantuje uśmiech na twarzy Twoich bliskich.

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Polska

Uśmiech gwarantowany

Wybór prezentów dla kobiet jest naprawdę ogromny. Wysłałem prezenty dla żony, mamy, dla moich sióstr... I znalazłem coś idealnego dla każdej z nich!
Nowak Sikorski, Kielce