Kup teraz i zrób jej niespodziankę! Gwarantujemy punktualną dostawę.

Wysłać kwiaty do Kraków

Wysyłaj kwiaty doskonałej jakości do miejscowości Kraków

Kwiaciarnia Kraków-FloraQueen

Kwiaciarnia Kraków

Kraków to magiczne miejsce. Miasto królów. Stolica Małopolski. Dawna stolica Polski. Można tutaj znaleźć wszystko, czego dusza zapragnie. Turystów i mieszkańców urzeka krakowski Rynek. Jest to największy średniowieczny plac Europy, na którym znajduje się wiele kwiaciarni. W 2005 roku zajął pierwsze miejsce w rankingu "Najlepszych Rynków Świata" prowadzonym przez organizację Project for Public Spaces. Rynek Główny, na którym znajdują się słynne Sukiennice i Kościół Mariacki oraz urokliwe uliczki tworzące Stare Miasto są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wszystkie te obiekty to krakowskie zabytki. To z tym miejscem wiąże się większość legend powstałych w historii, np hejnał gany z wieży mariackiej co godzinę, pochód Lajkonika, świąteczny konkurs szopek. Będąc w Krakowie, nie można nie zobaczyć królewskiego Zamku na Wawelu oraz krakowskiego Smoka Wawelskiego, zamieszkującego przy wzgórzu wawelskim.

Poza Starym Miastem należy udać się do żydowskiej dzielnicy Kazimierz. Jest to ważna dzielnica życia kulturalnego miasta, również wpisana na Listę UNESCO. Znajduje się tu wiele klimatycznych barów, restauracji i kwiaciarni. Kazimierz nigdy nie zasypia. Kraków to też miasto studentów, młodych ludzi. W Krakowie znajdują się cztery historyczne Uczelnie takie jak Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagieloński czy Uniwersytet Ekonomiczny z ponad stuletnią tradycją. Stare Miasto otaczają Planty, park miejski. W przeszłości w tym miejscu znajdowały się fortyfikacje. Jest to doskonałe miejsce na rodzinne spacery. Jednak o wiele lepszym miejscem na odpoczynek są krakowskie Błonia, w których pobliżu znajduje się nasza Poczta-Wysyłka kwiatowa kwiaciarnia Kraków. Jest to jedna z największych w Europie łąka znajdująca się w centrum miasta. To właśnie tutaj, bardzo często odbywają się duże imprezy masowe takie jak festiwale, koncerty czy pielgrzymki papieskie. Po obu stronach Błoń można odnaleźć także dwa krakowskie kluby sportowe, które reprezentują Kraków w polskiej Ekstraklasie – Wisłę Kraków oraz KS Cracovia. Oba stadiony spełniają europejskie normy UEFA. Jeśli chcesz sprawić komuś niespodziankę, kto mieszka w mieście Kraków, możesz liczyć na nas. Kwiaciarnia Kraków online gwarantuje uśmiech na twarzy Twoich najbliższych

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Polska

Uśmiech gwarantowany

Wybór prezentów dla kobiet jest naprawdę ogromny. Wysłałem prezenty dla żony, mamy, dla moich sióstr... I znalazłem coś idealnego dla każdej z nich!
Nowak Sikorski, Kielce