Kup teraz i zrób jej niespodziankę! Gwarantujemy punktualną dostawę.

Wysłać kwiaty do Kielce

Wysyłaj kwiaty doskonałej jakości do miejscowości Kielce

Kwiaciarnia Kielce

Kwiaciarnia Kielce

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Są często pomijane i niedoceniane. Niesłusznie, ponieważ to świetna baza wypadowa na weekend i nie tylko. W pobliżu znajdują się najstarsze góry Europy, Góry Świętokrzyskie a w centrum miasta i w okolicy jest wiele zabytków takie jak: Pałac Biskupów Krakowskich, Bazylika, najstarsza świątynia-Kościół Św. Wojciecha, Pałacyk Zielińskiego. Władze miasta stawiają na sport. Kielczanie mają do swojej dyspozycji bogatą bazę sportową m.in. jeden z najnowocześniejszych stadionów piłkarskich w naszym kraju-Stadion Miejski w Kielcach, Stadion Lekkoatletyczny, 9 hal sportowych, Tor wyścigowy Kielce. Ciekawostką jest, że mieszkańcy zamieszkujący środkową i południową cześć regionu oraz pracownicy naszej kwiaciarni, rodowici kielczanie, posługują się gwarą kielecką.

Kielce to również miasto zieleni. Na terenie Kielc znajduje się aż pięć rezerwatów przyrody ożywionej i nieożywionej takich jak: Wietrznia, Karczówka, Kadzielnia, Ślichowice, Biesak-Białogon. Mieszkańcy w wolnych chwilach chętnie przesiadują w najstarszym parku w Polsce, w Kieleckim Parku Miejskim, który znajduje się blisko naszej poczty kwiatowej w Kielcach . W obrębie Kielc znajduje się również Rezerwat przyrody, w którym występuje wiele form krasowych. Nie można zapomnieć o Geoparku Kielce. Jest to interesująca inicjatywa, która obejmuje niecodzienne atrakcje. Wszystkie miejsca dostarczają niezwykłych emocji. W samym budynku dydaktycznym, można przekonać się jak kształtowały się epoki geologiczne naszej planety, jednak największą popularnością cieszy się Kapsuła Czasu, w której można odbyć podróż do wnętrza Ziemi. Dzięki zastosowaniu technologii 5D dawka niezapomnianych wrażeń gwarantowana. Rzadko kiedy w Polsce można spotkać się z takimi atrakcjami dlatego zawitaj do miasta Kielce lub spraw komuś niespodziankę, kto mieszka w obrębie Kielc. Z pomocą naszej kwiaciarni wszystko będzie proste. Kwiaciarnia Kielce online gwarantuje uśmiech na twarzy Twoich najbliższych.

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Polska

Uśmiech gwarantowany

Wybór prezentów dla kobiet jest naprawdę ogromny. Wysłałem prezenty dla żony, mamy, dla moich sióstr... I znalazłem coś idealnego dla każdej z nich!
Nowak Sikorski, Kielce