Kup teraz i zrób jej niespodziankę! Gwarantujemy punktualną dostawę.

Wysłać kwiaty do Katowice

Wysyłaj kwiaty doskonałej jakości do miejscowości Katowice

Kwiaciarnia Katowice

kwiaciarnia Katowice

Katowice to stolica województwa śląskiego, główny ośrodek Górnego Okręgu Przemysłowego, ale Katowice to nie tylko kopalnie i smog. To największy ośrodek kulturalny, z ogromną ilością muzeów, teatrów, kin, galerii sztuki. Do najważniejszych z nich należy znana Filharmonia Śląska. Miasto ubiega się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku. Jest to prawdziwie europejskie miasto, w którym nowoczesność nawiązuje to tradycji. Katowice, tak samo, jak Łódź i Gdynia, rozwinęły się bez centralnego ośrodka. Centrum miasta, nazywane "małym Paryżem" składa się z placu, zwanego katowickim Rynkiem, który otacza wiele urokliwych kamieniczek, magiczne uliczki oraz kwiaciarnie. Popularną ulicą z wieloma barami jest ulica Mariacka.

Mówi się, że Katowice to stolica polskiego rapu. To tutaj swoje początki miała legendarna grupa Paktofonika a czele z Magikiem. W przeszłości katowicka hala "Spodek" była jedynym miejscem, gdzie organizowano koncerty na większa skalę. Hala posiada niepowtarzalną architekturę, która przypomina spodek. Poza tym to jedna z pierwszych światowych budowli zbudowana w systemie tensegrity. W wolnych chwilach, poza spacerami wzdłuż "Spodka", mieszkańcy chętnie udają się do katowickich parków, którymi mogą się pochwalić, między innymi: Park Kościuszki, Katowicki Park Leśny lub Park Zadole. Katowice należą do najbardziej zielonych miast w Metropolii "Sielesia". Nasza Poczta-Wysyłka kwiatowa Katowice , znajduje się pośród tej pięknej zieleni. Mniej więcej połowa powierzchni to lasy i parki. Jeśli chcesz sprawić komuś niespodziankę, kto mieszka w mieście Katowice, możesz liczyć na nas. Kwiaciarnia Katowice online gwarantuje uśmiech na twarzy Twoich najbliższych.

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Polska

Uśmiech gwarantowany

Wybór prezentów dla kobiet jest naprawdę ogromny. Wysłałem prezenty dla żony, mamy, dla moich sióstr... I znalazłem coś idealnego dla każdej z nich!
Nowak Sikorski, Kielce