Kup teraz i zrób jej niespodziankę! Gwarantujemy punktualną dostawę.

Wysłać kwiaty do Gdańsk

Wysyłaj kwiaty doskonałej jakości do miejscowości Gdańsk

Kwiaciarnia Gdańsk

kwiaciarnia Gdańsk

Gdańsk to stolica województwa pomorskiego. Leży nad Zatoką Gdańską, wraz z Sopotem i Gdynią tworzy Trójmiasto. Gdańsk to miasto z wieloletnią tradycją, wieloma zabytkami. Będąc w tym portowym mieście, z pewnością trzeba zobaczyć kilka z nich, między innymi: Bramę Żuraw — zabytkowy dźwig portowy, Gdańską Bazylikę Mariacką Wniebowzięcia NMP – jedną z największych średniowiecznych świątyni wybudowanych z cegły w Europie, Fontannę Neptuna, czy Złota Bramę. Fani futbolu i nie tylko powinni udać się na PGE Arenę, stadion Lechii Gdańsk, na którym organizowane były Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku. Stadion spełnia europejskie normy UEFA i urzeka swoją architekturą zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz. Obiekt przyciąga nie tylko fanatyków piłki nożnej, dzięki swojej nowoczesności oraz dużej pojemności bardzo często jest miejscem organizacji koncertów, festiwali muzycznych. Ciekawostką jest także fakt, iż w Gdańsku znajduje się największe ZOO w Polsce, w kórym znajduje się urocza kwiaciarnia.

W okresie wakacji, w sierpniu, w Gdańsku odbywa się Jarmark św. Dominika, wielka impreza, która obok Oktoberfest i Weihnachtsmarkt, jest największym wydarzeniem tego typu w Europie. Co roku przyciąga masę turystów. W czasie wolnym, mieszkańcy Gdańska udają się oczywiście na plaże. Od 1990 roku o gdańskie kąpieliska dba Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku, w związku z czym plaże są czyste i podnosi się komfort wypoczynku. Plaże w Gdańsku to perfekcyjne miejsce dla aktywnego i bezpiecznego wypoczynku. Jeśli chcesz zaskoczyć kogoś, kto mieszka w mieście Gdańsk, możesz liczyć na nas. Poczta-Wysyłka kwiatowa Gdańsk gwarantuje uśmiech na twarzy Twoich bliskich.

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Polska

Uśmiech gwarantowany

Wybór prezentów dla kobiet jest naprawdę ogromny. Wysłałem prezenty dla żony, mamy, dla moich sióstr... I znalazłem coś idealnego dla każdej z nich!
Nowak Sikorski, Kielce