Świętuj Walentynki już w piątek 12 lutego

Zaskocz ją spektakularnym bukietem kwiatów! Oryginalna i romantyczna niespodzianka, która z pewnością sprawi jej radość w Walentynki.

Świętuj Walentynki już w piątek 12 lutego

Zaskocz ją spektakularnym bukietem kwiatów! Oryginalna i romantyczna niespodzianka, która z pewnością sprawi jej radość w Walentynki.

Kwiaty na Walentynki z darmową dostawą w dniu 12. 02.2016

Walentynki, międzynarodowy dzień miłości, okres pełen romantyzmu i pasji... Właściwie, dlaczego powinniśmy świętować i pielęgnować naszą miłość tylko raz w roku 14 lutego? Poczta-Wysyłka kwiatowa FloraQueen proponuje wysyłkę kwiatów na Walentynki już w piątek 12 lutego, abyś zrobił jej niezapomnianą niespodziankę. Myśli, że ona spodziewa się kwiatów już w piątek?

Wyjątkowa niespodzianka to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Gdy wybierzesz datę dostawy w dniu 12.02.2016, automatycznie staniesz się uczestnikiem losowanie wycieczki do miasta siedmiu wzgórz i miłości, romantycznej wycieczki do Rzymu dla dwóch osób! Wygraj bilety na samolot i dwie noce w hotelu w starożytnym mieście pełnym tajemnic do odkrycia! Oto sposób na celebrowanie miłości we dwoje, wspaniałe wspomnienia i emocje!

Teraz wyobraź sobie: spacer po antycznych, wąskich uliczkach stolicy Włoch, wizytę w Koloseum, podziwianie Ołtarzu Ojczyzny, Panteony i sławnej fontanny di Trevi, a na uwiecznienie aktywnego dnia romantyczną kolację w lokalnej włoskiej restauracji z toastem waszym ulubionym winem! Watykan jest również blisko, jeśli macie ochotę odwiedzić Papieża. A wszystko to możecie dostać w prezencie, biorąc udział w losowaniu FloraQueen - wyślij jej kwiaty na Walentynki z dostawą w dniu 12.02.2016 i weź udział w konkursie! Powodzenia!

Walentynki 2016 - przypominamy nasze motto - “Jeśli myślisz o kwiatach, pomyśl o FloraQueen. Dzięki FloraQueen uśmiech oddalony jest tylko o jeden bukiet ”. Nasza profesjonalna kwiaciarnia międzynarodowa czeka gotowa na Twoje zamówienie!