Sobota 13 lutego to również Walentynki!

Każdy dzień, każdy moment jest idealny na okazywanie i celebrowanie miłości! Walentynki to każdy dzień w roku! Wyślij jej kwiaty z dostawą 13.02.2016 i zaskocz ją!

Celebruj Walentynki w sobotę 13.02

Kolacja we dwoje w romantycznej restauracji, osobisty prezent dla tej jedynej/ tego jedynego z kartką zapisaną wiadomościami pełnymi ciepła, wdzięczności i uznania dla naszej drugiej połówki i bez wątpienia bukiet kwiatów - to tylko niektóre pomysły na świętowanie Walentynek. Pragniesz więcej?

FloraQueen stawia na oryginalność i pomysłowość! W tym roku pragniemy przekonać Cię, że warto celebrować miłość każdego dnia. Dlaczego to się opłaca? Uśmiech i radość Twojej drugiej połówki są bezcenne. Błyszczące, szczęśliwe oczy wynagrodzą Ci wszystko. Ale to nie wszystko! Gdy wyślesz bukiet kwiatów na Walentynki z dostawą w dniu 13.02.2016 automatycznie weźmiesz udział w rozdaniu FloraQueen - do wygrania jest romantyczna wycieczka do Rzymu we dwoje! Nagroda zawiera bilety i hotel dla dwóch osób! Zamów teraz i weź udział w konkursie. Od nas łap koniczynkę na szczęście!

Lubimy rozpieszczać naszych klientów! Poczta-Wysyłka kwiatowa FloraQueen oferuje również darmową dostawę w dniu 13.02.2016. Czego pragnąć więcej? Kochaj, kochaj, kochaj i ciesz się życiem z kwiatami!

Pamiętaj: “Jeśli myślisz o kwiatach, pomyśl o FloraQueen. Dzięki FloraQueen uśmiech oddalony jest tylko o jeden bukiet ”.