-25% na wszystkie bukiety słoneczników. Tylko w tym tygodniu. Kliknij tutaj

Urodzinowe kwiaty dla żon

Świętuj jej wyjątkowy dzień z bukietem dostarczonym do domu

Filtruj według
Loading...

Kwiaty dla żony z dostawą

Żona jest wspaniałą kobietą, która jest zawsze przy Tobie, w szczęściu i biedzie kocha Cię i wspiera! Wspólnie z nią jesteś w podróży życia, ona jest Twoim kompanem, z którym możesz konie kraść. Ta wartościowa kobieta postanowiła poświęcić swoje życie dla Ciebie i dla rodziny. W dniu jej urodzin podziękuj jej za wszystko i zrób jej niesamowitą niespodziankę w postaci bukietu kwiatów z dostawą do domu lub do pracy. Wyobrażasz sobie minę jej koleżanek z pracy na widok kuriera z piękną kompozycją dla niej? Wszyscy będę jej zazdrościć takiego wspaniałego męża jak Ty! A ona odwdzięczy Ci się szczerym uśmiechem, dobrym humorem i pozytywną, zarażającą energią. Kwiaty dla żony na urodziny to oryginalny pomysł dla każdego, komu zależy na uśmiechu swojej ukochanej kobiety.

Jakie kwiaty wybrać dla żony na urodziny? Ten wybór może być prosty, jeśli jesteście razem już wiele lat, może również być wyzwaniem, gdy jesteście młodym małżeństwem i wciąż poznajecie swoje upodobania. Najczęściej wybierane urodzinowe kwiaty to mieszane kompozycje z róż, gerber, lilii i frezji. Kolor bukietu urodzinowego możemy wybrać dowolnie, najlepiej postawić na ulubiony kolor Twojej żony. Jeśli masz wątpliwości, podpytaj teściową, szwagierkę lub jej najlepszą przyjaciółkę — z pewnością Ci chętnie doradzą. Możesz wysłać jednej z nich link z propozycją pomysłu na prezent urodzinowy na żony i poprosić o poradę. Jeśli nie masz takiej możliwości, napisz do nas w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, G+), a z chęcią wybierzemy bukiet urodzinowy dla żony razem.

Urodzinowy prezent dla żony

Zbliżają się urodziny Twojej żony, a Ty już wiesz, że niestety nie będziesz mógł złożyć jej życzeń osobiście w tym roku? Co zrobić, aby nie było jej smutno i mimo to czuła się doceniona i kochana? Oto kilka porad. Jeśli w dniu jej urodzin musisz wyjechać lub masz bardzo ważne spotkanie, zaplanuj przyjęcie urodzinowe na następny wolny weekend, powiadom ją o tym i zaproś wszystkich gości. Obiecaj jej wyjątkowy dzień, w którym nie będzie musiała o nic się martwić. Jeśli nie przepadacie za dużymi przyjęciami, dobrą alternatywą będzie zaplanowanie romantycznej, urodzinowej kolacji. Zaplanuj ją w podobny sposób jak proponowane przyjęcie. Powiadom żonę o tym już kilka dni przez jej urodzinami, że nie możesz złożyć jej życzeń osobiście, ale pragniesz jej to wynagrodzić z całego serca i zapraszasz ją na kolację w następnym wolnym dla Was obojga dniu.

Ponadto wyślij żonie kwiaty urodzinowe z serdecznymi życzeniami. Na widok kwiatów zrobi się jej ciepło na sercu i nie będzie miała najmniejszych wątpliwości, że ją kochasz ponad wszystko. Drogi mężu, doceniaj swoją żoną, bo ona jest tego warta! Żyjcie razem długo i szczęśliwie w szczęściu, miłości i wśród kwiatów! Poczta-Wysyłka kwiatowa FloraQueen z wielką chęcią pomoże Ci w przypominaniu o Waszych wspólnych okazjach do świętowania — Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym koncie FloraClub i wpiszesz ważne daty do kalendarza naszej kwiaciarni. Dodatkowo możesz wybrać dzień, w którym wyślemy Ci przypomnienie o ważnej okoliczności. Czy może być prościej?