BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Kwiaty na rocznicę

Prezenty na rocznicę ślubu i bukiet wytwornych czerwonych róż dodadzą Twojej niespodziance szyku, a wybranka Twego serca naprawdę będzie czuła się wyjątkowa. Miło jest rówież wysłać Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców, którzy zasługują na pamięć i miłośc swoich dzieci. Możesz być pewien, że nasza kwiaciarnia internetowa dba o najwyższej jakości kwiaty, punktualną i elegancką dostawę oraz przekazanie serdecznych życzeń w Twoim imieniu. Z myślą o osobach mieszkających daleko od najbliższych nasz międzynarodowy, wielojęzyczny dział obsługi klienta dokłada wszelkich starań, aby kwiaty na rocznicę dotarły do ponad 90 krajów świata.

Już znalazłeś niezawdoną pocztę kwiatową, teraz zastanawiasz się, jakie życzenia z okazji rocznicy ślubu lub związku wysłać? Podczas procesu zakupu u nas, w drugim kroku zamówienia, pod opcjonalnymi dodatkami do bukietu, pojawi się na dole pole do wpisania wiadomości na bilecik. Tutaj właśnie znajdziesz propozycje życzeń z okazji rocznicy, które możesz dołączyć łatwo i szybko. Po tym pozostaje już oczekiwanie na wielką niespodziankę i wdzięczność żony, męża lub rodziców. Poniżesz zaprezentujemy propozycje bukietów na poszczególne rocznice ślubu. Jeśli nie wiesz jaki bukiet wybrać, zapraszamy do dalszej lektury.

Prezent na 50 rocznicę ślubu

Rocznicę pierwszego spotkania albo pierwszego pocałunku możecie świętować wspólnie przy przygotowanej przez Ciebie kolacji – partnerka bez wątpienia ucieszy się z wykwintnej sałatki z serem i orzechami i szampana chłodzącego się w kubełki z lodem. Bukiet kwiatów zamówiony wcześniej uwieczni ten wielki dzień. Na tę okoliczność polecamy bukiety mieszane. Pierwsza rocznica ślubu to już czas na czerwone róże - ilość zależy od Ciebie! 5 rocznica ślubu to wielki dzień. Za wami już 5 wspólnych lat uśmiechów, miłości, codzienności i wiary w Wasz związek. Na tę okazję proponujemy biżuterię ( katalog biżuterii znajdziesz w naszym "menu prezenty dla niej") i do tego 5 czerwonych róż. Z tym prezentem z pewnością trafisz w dziesiątkę. 15 wspólnych lat już za Wami? Gratulujemy 15 rocznicy ślubu! Wytrwaliście wiele czasu w miłości i szacunku, bez wątpienia zasługujecie na najlepsze! Tę okazję możecie uwiecznić wspólnym wyjazdem w miejsce, gdzie spędziliście najlepsze wspólne wakacje. Do tego możesz wysłać kwiaty do hotelu lub każdego innego miejsca na świecie. Wyobrażasz sobie już zaskoczenie Twojej drugiej połówki?

25 rocznica ślubu, ćwierć wieku za Wami! Taki cudowny dzień nie może odbyć się bez bukietu 25 czerwonych róż! Czerwień to symbol miłości i pasji, która was łączy aż do śmierci! Dotrwaliście do okrągłej 30? Świętujcie to w wielkim stylu z bukietem 30 róż. 30 rocznica ślubu to już czas na stanie się dziadkami i cieszenie się owocem miłości Waszych dzieci. Kochane dzieci, pamiętajcie o 30 roczny rodziców i wyślijcie im bukiet kwiatów! Prezent na 40 rocznicę ślubu należy przemyśleć na spokojnie. Co w ciągu tych 40 lat sprawiło Wam najwięcej przyjemności? Jakie marzenia udało się spełnić, a jakie widnieją jeszcze na Waszej liście? FloraQueen zachęca do spełniania któregoś z jeszcze niespełnionych marzeń! Wycieczka na Wyspy Kanaryjskie? Zdobycie szczytu ulubionych gór? Dawno już planowany wspólny projekt w domu? Zróbcie coś, na co zawsze brakowało Wam czasu lub pieniędzy! 40 rocznica to może być ostatni dzwonek na szaleństwo - później przyjdą już spokojnie lata, pełne szczęścia i miłości.

I nareszcie jesteście już 50 lat razem - niesamowite! Prezent na 50 rocznicę ślubu to największy bukiet róż, jaki znajdziesz, kolacja w ulubionej restauracji i biżuteria! Pamiętajcie, że FloraQueen oferuje Wam gamę pomysłów i jest świadoma, że prezent to bardzo osobista rzecz, którą należy dobrać wedle gustu i upodobań adresata. Mamy nadzieję, że mogliśmy pomóc w podjęciu tej przyjemnej i wyjątkowej decyzji, jaki prezent wybrać na rocznicę!