-25% na wszystkie bukiety słoneczników. Tylko w tym tygodniu. Kliknij tutaj

Prezenty na Walentynki

Oryginalne prezenty na Walentynki

Walentynki, znane również jako dzień zakochanych, obchodzone są co roku 14 lutego. Tego dnia wszystkie pary, małżeństwa i kochankowie świętują pełnię ich miłości. Kupić prezent w tym dniu to tradycja.

We FloraQueen mamy oryginalne pomysły na prezentyna Walentynki 2016. Romantyczne, słodkie, specjalne... prezenty odmienne, aby świętować najlepsze Walentynki.

Już wkrótce umówione są na randkę z miłością wszystkie pary i z pewnością pragniesz, by ten dzień był jednym z najbardziej wyjątkowych w ciągu roku. Gdy nadchodzą Walentynki, wszyscy zakochani poszukują idealnego prezentu, który będzie w stanie przekazać wszystkie ich uczucia ich ukochanej osobie. Ale chcemy też, by nasz walentynkowy prezent był oryginalny. By był to detal, który trafi prosto do serca naszej dziewczyny, żony lub chłopaka czy męża.

Znajdujesz się bez wątpienia w najlepszym miejscu, aby znaleźć najlepszy prezent na Walentynki dla niego, a także dla niej. Ponadto wyślemy Ci go prosto do domu, umieszczony w ładnym pudełku, do którego można będzie dołączyć kartę z osobistymi życzeniami.

Prezenty na Walentynki 2016 we FloraQueen

Wielu uważa, że ​​Walentynki obchodzone są od niedawna i że święto to zostało stworzone na potrzeby interesów dużych centrów handlowych, ale jego początki sięgają czasów  Cesarstwa Rzymskiego. Walenty był księdzem, który udzielił ślubu młodym kochankom – a ich związek w tamtych czasach był niedozwolony. Ten buntowniczy akt sprawił, że Święty Walenty został zamknięty w więzieniu.

Dla wielu par Walentynki zbiegają się dodatkowo z ich rocznicą, dlatego mają one jeszcze jeden powód, aby podarować coś naprawdę wyjątkowo specjalnego. Biżuteria online z dostawą do domu to wspaniała alternatywa na Walentynki.

Prezenty na Walentynki to coś, czego oczekują tego dnia wszystkie pary. Ale jeśli możesz uciec od konwencjonalności i zaskoczyć swojego ukochanego lub swoją ukochaną czymś, czego nigdy by się nie spodziewał/a, odniesiesz na pewno pełny sukces. Nasze prezenty na Walentynki dla niej nie pozostawią obojętnej Twojej partnerki. A jeśli chcesz dalej poszerzyć wybrany prezent, możesz dodać do niego czekoladki lub szampana, a następnie załączyć do niego odręcznie napisaną kartą, na której wyrazisz swojej dziewczynie lub swojemu chłopakowi wszystko, co czujesz od kiedy jesteście razem.