-25% na wszystkie bukiety słoneczników. Tylko w tym tygodniu. Kliknij tutaj

Ktoś wyjątkowy świętuje urodziny?

Zaskocz prezentem na urodziny od FloraQueen!

Prezenty na urodziny

Urodziny to bardzo szczególne chwile w życiu wszystkich ludzi. To zakończenie jednego etapu w życiu i rozpoczęcie nowego. Dlatego tak ważne jest odpowiednie świętowanie urodzin w otoczeniu naszych najbardziej ukochanych osób. Zorganizowanie przyjęcia urodzinowego i przygotowanie wszystkiego to wielkie emocje i przeżycie dla jubilata. A goście, również pełni emocji, chcą kupić i wręczyć najlepszy prezent.

Prezenty urodzinowe to tradycja, która nigdy nie powinna zostać zapomniana. Dlatego we FloraQueen mamy najlepsze oryginalne prezenty urodzinowe. Detale, które zaskakują, niespodzianki wywołujące emocje. Wszystko, czego potrzebujesz, aby sprawić, by ten dzień był niezapomniany dla wszystkich. Przejrzyj nasze pomysły i wybierz najlepszy prezent dla tej tak wyjątkowej osoby.

Impreza, tort, dmuchanie świeczek i prezenty. Magiczny rytuał, w którym najważniejsze jest bycie razem i spędzenie niezapomnianych chwil z osobą, która obchodzi urodziny. W naszym katalogu znajdziesz m.in. prezenty na 18 dla chłopaka i dziewczyny oraz pomysły dla jubilatów w każdym wieku. Zapraszamy!

Niespodzianka pocztą

Każdy z nas kocha niespodzianki i bez względu na wiek ma w sobie coś z dziecka. Codzienne obowiązki, brak czasu na przyjemności i stres niestety nie zawsze pozwalają nam cieszyć się z małych rzeczy. Niespodziewane zaskoczenie kurierem pukającym do drzwi jest kluczem do radości, momentem, w którym dostajemy pięknie zapakowaną niespodziankę i możemy znów poczuć się jak dziecko w dniu urodzin. Już wiesz, dlaczego warto robić niespodzianki? Niespodziankę możemy zrobić na wiele sposobów, przygotować przyjęcie, pojawić się w najmniej oczekiwanym miejscu i czasie, zaplanować zespół grający lub taneczny przy kolacji, lub wysłać prezent z daleka. Nasi bliscy wiedzą, że o nich pamiętamy, jednak w dniu swoich urodzin spodziewają się tylko telefonu, wiadomości e-mailowej lub kartki urodzinowej. Wyobrażasz sobie minę osoby, o której właśnie myślisz, na widok jednego z naszych zestawów prezentowych? Gwarantujemy, że to będą duże szczęśliwe oczy i szczęśliwy uśmiech. To wszystko w bardzo prosty sposób, kilka klików i gotowe!

Życzenia urodzinowe zza granicy

Kiedy zbliża się tak wyjątkowa data jak urodziny, zawsze chcemy wypaść dobrze i złożyć najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, życząc wszystkiego, co najlepsze. Kupić prezent, który zachwyci jubilata to nasz sposób, aby uczynić go jeszcze bardziej szczęśliwym w tym dniu. Jak złożyć życzenia, gdy mieszkamy daleko od bliskiej osoby lub wyjechaliśmy na wakacje, lub w delegacje?

Wystarczy, że wybierzesz produkt, który pasuje do osobowości jubilata. Następnie klikniesz go i zostaniesz przeniesiony do strony produktu, na której masz możliwość wybrania kraju i oszacowanej daty dostawy. W tym kroku może wpisać swój voucher ze zniżką, jeśli taki posiadasz. Kolejno opcjonalnie możesz dołączyć dodatkowy upominek i życzenia na bilecik. I już jesteś w ostatnim kroku, formularzu zamówienia i płatności.

Będziesz w stanie kupić najlepszy prezent w najprostszy i najszybszy sposób. Bo prezenty na urodziny nie są czymś, co należy bagatelizować. To tradycja, w ramach której nie tylko świętujemy urodziny naszego przyjaciela lub krewnego, ale też dzielimy się z nim naszą radością. Wyślij teraz i odbierz uśmiech!

Wierszyk na urodziny

Po wybraniu prezentu zastanawiamy się, jakie życzenia urodzinowe wpisać na kartę okolicznościową. Nasz sklep to ułatwia, podając gotowe opcje życzeń na bilecik. Lista wierszyków znajduje się w drugim korku procesu zamówienia, zaraz po wyborze kartki. Dobrego nigdy nie za wiele, dlatego tutaj wymienimy także kilka propozycji wierszyków na urodziny. 1. Dziś są Twoje urodzinki, więc nie miej kwaśnej minki Zdrowia, szczęścia, pomyślności i wspaniałych gości! 2. Sto lat niech żyje nam! W zdrowiu, uśmiechu i miłości oraz urodzinowych, domowych pyszności! 3. Kolejny rok doświadczeń, miłości i radości Oby każdy kolejny przyniósł same pomyślności! 4. Życzę Ci ciągłego fascynowania się czymś pięknym i ciągłego zapominania o tym, co było złe. Życzę Ci jeszcze większej chluby z tego, co przynosi chlubę, coraz większego dystansu w stosunku do pilnych spraw i coraz grubszego muru oddzielającego od zmartwień. I niech dni szczęśliwe trwają dłużej, a te smutne ulatują szybko jak wiatr. - John Ruskin