-25% na wszystkie bukiety słoneczników. Tylko w tym tygodniu. Kliknij tutaj

Prezenty na Dzień Kobiet

Najlepszy prezent na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet, coroczne święto obchodzone 8 marca jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet - równouprawnienia na wszystkich płaszczyznach: rodzina, praca, społeczeństwo, sport, kultura... Święto zostało ustanowione w 1910 roku, w Polsce natomiast jest obchodzone na szeroką skalę do 1993 roku.

Bez wątpienia jest w Twoim życiu kobieta, której możesz oddać hołd i uznanie: Za to, kim jest, za to jaka jest, za to, że zawsze ma dla Ciebie czas. Za to, że jest wsparciem, otuchą i radością życia. Mama, siostra, żona, przyjaciółka, babcia, teściowa, córka...to kobiety, które są warte, aby podziękować im za to, że są blisko nas. Już wiesz, której wyślesz prezent?

FloraQueen oferuje kolekcję prezentów na Dzień Kobiet. Odkryj nasz katalog na Dzień Kobiet, zastanów się, która z propozycji pasuje najlepiej, do kobiety, o której właśnie myślisz. Kocha czekoladę? Kosz delikatesowy ją zachwyci. Jest zawsze elegancka? Biżuterii nigdy nie za wiele! Lubi czuć się wyjątkowa? Ekskluzywne perfumy ją zadowolą! Jest klasyczną romantyczką? Bukiet to strzał w 10! Wyślij jej prezent na Dzień Kobiet teraz i podziękuj za to, że jest w Twoim życiu!

Pomysły na prezent na Dzień Kobiet

FloraQueen oferuje atrakcyjną ofertę - Prezenty na Dzień Kobiet: bukiety kwiatów, kosze delikatesowe, biżuteria oraz perfumy. Każdy z nich jest wyśmienitym prezentem na 8 marca, szczególnie gdy szukasz czegoś wyjątkowego z klasą na Dzień Kobiet.

Mama, siostra, babcia, żona, ciocia, przyjaciółka czy inna bliska kobieta wspiera Cię w trudnych sytuacjach, dzieli wesołe i smutne momenty, doprowadza do śmiechu w najmniej nieoczekiwanej chwili? Zawsze ma serca na tacy i czas dla Ciebie? Doceniaj ją i okaż jej szacunek i uznanie w Dniu Kobiet.

FloraQueen jest pewna, że w Twoim życiu gości kobieta warta uznania. Dzień Kobiet to idealny moment, by przypomnieć jej, ile jest dla Ciebie warta. Wybierz oryginalny prezent z katalogu na Dzień Kobiet i wyślij jej już dziś!