-25% na wszystkie bukiety słoneczników. Tylko w tym tygodniu. Kliknij tutaj

Biżuteria FOLLI FOLLIE

Historia Folli Follie

Międzynarodowa firma Folli Follie z Grecji projektuje, produkuje i sprzedaje luksusową biżuterię, zegarki i akcesoria mody. Pierwszy sklep z biżuterią został założony w 1986 r. przez Dimitrisa Koutsolioutsos w Atenach, w 1994 zaprojektowano pierwszą kolekcję zegarków Folli Follie. Marka zdobyła uwagę japońskich przedsiębiorców, gdzie powstał jej pierwszy sklep z granicą. Obecnie Folii Follie należy do jednej z 10 luksusowych marek Japonii, z ponad 80 sklepami w kraju.

Biżuteria Folii Follie jest popularna w ponad 25 krajach świata w tym w Wielkiej Brytanii (Londyn, Cardiff, Glasgow), w Szwajcarii (Genewa), we Francji (Paryż), w Japonii (Tokio), w Chinach (ponad 120 sklepów), w USA (Nowy Jork) i w Rosji (Moskwa). W sumie marka posiada ponad 380 punktów sprzedaży i zatrudnia ok. 6 tys. pracowników. W Polsce marka Folli Follie bez wątpienia należy do nowości, które pokochają kobiety. Współczesne kreacje dodatków, elegancja i styl wielkiego miasta pasują idealnie do kobiety odznaczającej się pewnością siebie, jak również tej, która skrycie marzy o luksusowej biżuterii.

Design Folli Follie

Projekty biżuterii Folli Follie tworzy międzynarodowy zespół z Włoch, Szwajcarii i Grecji. Jest to mieszkanka wybitnych projektantów, których wspólna praca odzwierciedla jakość i pomysłowość kolekcji marki. Ich motywem przewodnim jest kreowanie nowoczesnej, ekskluzywnej biżuterii, zegarków i akcesoriów w przystępnych cenach. Nadszedł czas, aby zaprezentować i udostępnić te nietuzinkowe błyskotki na rynku polskim.

Jednym z najbardziej oryginalnych i zarazem praktycznych pomysłów Folli Follie jest kolekcja Heart4Heart, która charakteryzuje się kreatywnym dopasowaniem biżuterii do okazji i humoru szczęśliwej posiadaczki Folli Follie. Pierścionki i bransoletki z tej kolekcji można nosić na trzy sposoby: wszystkie razem tworzą sympatyczną formę kwiatu stworzonego z czterech serc. Każda z osobna to dwie bransoletki/dwa pierścionki z motywem serca i jeden z motywem kokardy z dwóch serc. Zobacz Pierścionek 4 serca i Bransoletkę Elegancja oraz odkryj kreatywny świat Folli Follie.

Sklep internetowy z prezentami

FloraQueen to niezawodny sklep internetowy z prezentami z dostawą do Polski i za granicę do ponad 15 europejskich krajów. Nasz sklep został stworzony z myślą o osobach, które szukają prezentu dla swoich najbliższych, o osobach, którym zależy na tym, aby zadowolić niespodzianką i wywołać szczery uśmiech na twarzy odbiorcy. To nie wszystko. FloraQueen dba również o zapracowanych klientów biznesu, którym zapewnia wygodny serwis prezentowy dostępny na całym świecie.

Nasze międzynarodowe biuro obsługi klienta mówi w sześciu językach świata: po angielsku, francusku, niemiecku, hiszpańsku, włosku i polsku. A wszystko to, po to, aby zapewnić pewną i elegancką dostawę prezentu na wyjątkową okazję w wybranym kraju. Ponadto oferujemy nowoczesne i bezpieczne technologie, które sprawiają, że zakupy online są szybkie i przyjemne, a nasze dane do płatności są bezpiecznie chronione. Z FloraQueen możesz być pewien, że prezentowanie to sama przyjemność. Nie wahaj się dłużej, wybierz najpiękniejszy produkt z kolekcji Folli Follie i odbierz jej szczery uśmiech już wkrótce!

Elegancki pomysł na prezent dla niej

W ciągu roku jest wiele okazji, kiedy szukamy pomysłu na prezent dla niej. Są to m.in. urodziny, imieniny, rocznica ślubu lub związku, Dzień Mamy, Dzień Babci, Dzień Kobiet i wiele innych osobistych dni, które uwielbiamy świętować razem. Jedno jest pewne bez najmniejszej nutki wątpliwości - Niezależnie od obchodzonej okoliczności zawsze zależy Ci na tym, aby ją uszczęśliwić wręczonym prezentem.

Katalog biżuterii i akcesoriów Folli Follie to idealny pomysł dla prezent dla kobiety, która lubi wyróżniać się w tłumie, dla kobiety, która kocha biżuterię i nie wyobraża sobie dnie bez eleganckiego dodatku do codziennej kreacji. Wszystkie kobiety kochają piękno i elegancję, w szczególności taką, którą nawet mogą komponować ze sportowym lub powszednim ubiorem. Z tego właśnie powodu biżuteria marki Folli Follie jest odpowiednim prezentem dla niej. Wybierając tę markę, możesz być pewien sukcesu! Zaufaj FloraQueen, usiądź wygodnie i wyślij jej prezent!