BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Ostatnie pożegnanie z daleka

W obliczu śmierci kogoś bliskiego żadne słowa ani wspomnienia nie są w stanie powetować nieprawdopodobnej straty. Bez wątpienia to właśnie obecność wszystkich bliskich, w których życiu osoba zmarła odegrała niespotykanie ważną rolę, jest najlepszym świadectwem tego, jak dobrym i kochanym była człowiekiem. Co zrobić, gdy mimo tego, że bardzo nam zależy na naszej obecności i wsparciu bliskich w tym smutnym dniu, nie mamy możliwość przyjazdu na pogrzeb? Należy zaufać poczcie kwiatowej FloraQueen i wysłać kwiaty na ostatnie pożegnanie. Nasza kwiaciarnia dokłada wszelkich starań, aby wieniec lub wiązanka pogrzebowa została dostarczona elegancko i delikatnie na pogrzeb. Jesteśmy świadomi powagi sytuacji i zadania, którego się podejmujemy, dlatego możesz być pewien, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

W ostatnim pożegnaniu udział biorą najbliżsi osoby zmarłej, dla których była ona ważną częścią życia. Ogrom wspomnień, wspólnie spędzonego czasu, a także miłości i szacunku, jakim darzyli się wzajemnie, sprawia, że trudno powstrzymać smutek i potok łez. Żal do losu jest oczywisty – bliscy zawsze odchodzą za wcześnie. Najważniejsze, że ktoś tak wyjątkowy była w naszym życiu, i to tak niezwykle blisko nas. Aby uczcić pamięć osoby zmarłej, kupujemy bukiety, wiązanki albo wieńce pogrzebowe. Chcielibyśmy w imieniu naszej kwiaciarni złożyć wyrazy współczucia dla Ciebie i całej rodziny zmarłego. W tak ciężkim dniu nie ma odpowiednich słów, które byłby w stanie pocieszyć najbliższych, mimo to, przekazujemy szczere kondolencje. Pamiętaj, że po burzy zawsze wychodzi słońce.

Wiązanki i wieńce pogrzebowe

W katalogu powyżej znajdują się dostępne wieńce i wiązanki pogrzebowe dla wybranego kraju dostawy (kraj dostawy można wybrać na dwa sposoby. Wybierając państwo z paska menu "Popularne kierunki" lub klikając produkt, gdzie w drugim kroku zamówienia pojawi się opcja wyboru kraju dostawy.). Dobranie odpowiedniego wieńca może sprawić trudność, w szczególności, gdy ogarnia nas smutek i żal. Poniżej opiszemy nasze produkty, aby pomóc w podjęciu tej decyzji.

Wiązanki pogrzebowe są wybierane zazwyczaj ze względu na wiek. Dla dzieci odpowiedni jest kolor niewinności, czyli biel. Białe róże, gerbery, lilie i goździki komponują najczęściej wybierane wieńce kondolencyjne. Wybór bukietów i wiązanek na pogrzeb dla dorosłych jest dowolny. Warto się zastanowić, jaki był ulubiony kolor osoby, która nas opuściła lub wybrać kolor wspólnego wspomnienia. Wielkość i kolor kwiatów nie mają tak dużego znaczenia, jak pamięć o bliskich. Nasza kwiaciarnia poleca mieszane wieńce w kolorach pomarańczy, różu, żółtego, czerwieni i fioletu. Wybierz najładniejszą wiązankę i zaufaj FloraQueen!