Polarne słońce lub karaibski spokój – na który egzotyczny bukiet wykorzystasz rabat 25%?

Wysyłka kwiatowa

To już nie tradycyjny biały gołąb, który dostarcza wiadomości, na pięknym papierze. Jednak nasza poczta kwiatowa jest równie elegancka, a bukiet wysłany przez nas ma ogromną wartość. FloraQueen to skrzydlaci bohaterzy, z misją rozdawania kwiecistych uśmiechów!

Poczta-Wysyłka kwiatowa — skrzydlaci bohaterzy

Słysząc “poczta-wysyłka kwiatowa” co pierwsze nasuwa Ci się na myśl? Kwiaty w kopertach, bukiety w samolocie? Wyobraźnia jest nieograniczona, kreatywna i potrzebna nam do pozytywnego podejścia do życia. Dzięki kwiatom widzimy świat w kolorach tęczy! Dzięki kwiatom nasze serca się cieszą, a wnętrze nabiera życia i uroku. Nie można pominąć faktu, że kwiaty oddychają razem z nami — jednym słowem, nie może ich zabraknąć w naszym życiu!

Spraw by Twoi bliscy również patrzyli przez różowe okulary! Jak tego dokonać? To bardzo proste. Wybierz dowolny bukiet z oferty FloraQueen, a nasza poczta-wysyłka kwiatowa weźmie sprawę w swoje ręce. Zdolni floryści przygotują bukiet z sercem, a uśmiechnięty kurier dostarczy go pod wybrany adres. Możesz wysłać bukiet w dowolne miejsce na świecie. Niemcy, Anglia, Ameryka ; jak również wiele innych państw zamieszkiwanych przez naszą Polonię, są dostępne w naszej ofercie. Poczta-Wysyłka kwiatowa FloraQueen ; dotrze w każde wybrane przez Ciebie miejsce — nie ważne jak mała jest miejscowość, bez względu na pogodę i porę dnia, nasi skrzydlaci bohaterzy zrobią wszystko, aby uszczęśliwić Twoich bliskich!

Wyślij piękny bukiet z FloraQueen już dziś. Bo Twoi bliscy są tego warci, we wspomnienia są bezcenne.

FloraQueen zgadza się z ostatnio trendowym przysłowiem “Collect moments not things” - zbieraj momenty, nie rzeczy materialne. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?