BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Wysłać kwiaty do Szwecja

Wyślij trochę słońca do zielonej Skandynawii. Pomoże Ci w tym FloraQueen: wysyłka koszy upominkowych Szwecja. Każda okazja jest dobra na obdarowywanie bliskich, zacznij od swojej rodziny i przyjaciół w Szwecji!

Prezenty umilą ten wyjątkowy dzień

Jeśli zamierzasz odwiedzić Twoją rodzinę w Szwecji, zadajesz sobie z pewnością te same pytania – co warto zobaczyć, co zjeść, co przywieźć w prezencie, co przeżyć... Nie sposób jest wymienić wszystkich miejsc, które warto odwiedzić wybierając się w podróż po magicznej Skandynawii. Nie sposób jest również spróbować każdej szwedzkiej potrawy, czy wydać górę pieniędzy na prezenty. Szwecja to przede wszystkim urokliwa natura, ale również kraj wynalazców. Warto zaznaczyć, że to właśnie w Szwecji są przyznawane co roku międzynarodowe Nagrody Nobla. Ten stosunkowo słabo zaludniony kraj europejski inwestuje w przemysł i technologię. Szwedzie marki to nie tylko IKEA, ale również H&M, Volvo czy Electrolux. Szwedzi są znani na świecie za sprawą Astrid Lindgren i zespołu Abby. Myślisz o swojej rodzinie mieszkającej w kraju Pippi? Odkryj wysyłka prezentów Szwecja i pokaż im, ile dla Ciebie znaczą. Prezenty Szwecja to idealnie skomponowane kosze upominkowe na każdą okazję.

Pippi je uwielbia: prezenty okolicznościowe Szwecja

Oddzielona od Polski wodami Bałtyku Szwecja jest rajem dla miłośników przyrody oraz aktywnego wypoczynku. Do Skandynawii wybierają się amatorzy kajaków, wędkowania i myślistwa. W Szwecji propaguje się zdrowy model życia od wielu lat, co przyczyniło się do „długowieczności” narodu szwedzkiego. Prawdziwą gratkę dla zwolenników wszelkich sportów wodnych stanowi środkowo północna część Szwecji. Tylko w tej części znajduje się 96 000 jezior! Ten skandynawski kraj często nazywany jest krajem jezior i lasów, gdzie przyroda jest nieskażona i dzika. Otwarte przestrzenie porośnięte sosnowymi borami obfitują w borówki, grzyby i jagody. Na północy Szwecji położona jest Laponia. Największą atrakcją tego regionu są noce polarne, podczas których często obserwuje się zjawisko bajecznej zorzy polarnej. Wysyłka koszy upominkowych Szwecja może być równie bajeczna. Wybierz prezenty okolicznościowe Szwecja, złóż zamówienie i wyślij w prosty sposób magiczne prezenty Twoim bliskich ze Szwecji. Zamówienie trafi prosto pod drzwi ich odległego, szwedzkiego domu!

Ślij prezenty do naszych najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Szwecja