Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty na Litwe

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Serce Litwy w Rzymie Wschodu

Wilno, podobnie jak Wieczne Miasto, położone jest na wzgórzach. Nie przez przypadek zatem mówi się, że stolicą Litwy jest Rzym Wschodu.

Stoicyzm i melancholia siłą narodu

Litwa to pierwszy kraj radziecki, który uzyskał niepodległość. Litwinką była mama Jana Pawła II i to do Litwy wzdychał w inwokacji do "Pana Tadeusza" Adam Mickiewicz. Historia Litwy jest nie mniej zawiła i trudna od kart naszych dziejów. Nie powinno zatem dziwić, że Litwini są powściągliwi w okazywaniu uczuć oraz bardzo przywiązani do przeszłości i melancholii. Młodsze pokolenie stara się zerwać kajdany sentymentalizmu, i coraz bliżej mu do otwartości na Zachód i zachowań typowych dla nasto- i dwudziestolatków, czyli do przesiadywania w pubach czy radosnych okrzyków na ulicach. Prawie co drugi mieszkaniec Wilna jest innej narodowości niż litewska - ponad 40% wilnian to osoby innej narodowości, w tym także polskiej. W jednej z najstarszych nekropolii w Europie - Cmentarzu na Rossie, pochowanych jest wielu Polaków, w tym Euzebiusz Słowacki - ojciec Juliusza Słowackiego, Joachim Lelewel - nauczyciel Adama Mickiewicza, a także serce Józefa Piłsudskiego i jego najbliżsi krewni - matka, rodzeństwo i pierwsza żona. W 2004 roku cała historyczna zabudowa wileńskiego Starego Miasta została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wyślij kwiaty na Litwę - razem z kwiaciarnią internetową FloraQueen możesz być pewny, że adresatka bukietu wpadnie w zachwyt, kiedy tylko go zobaczy. Nasza poczta-wysyłka kwiatowa gwarantuje szczęście Twoich bliskich!.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Litwa