Wysłać kwiaty na Cypr

Urodziny i imieniny wśród jesiennych kwiatów Podaruj jesień, podaruj pasję

Odkryj naszą jesienną kolekcję! Doskonałe kwiaty na urodziny, kompozycje kwiatowe na rocznicę i każdą inną ważną okazję wartą świętowania. Wyślij kwiaty w barwach złotej jesieni. Pomarańczowy, żółty i czerwony królują w naszych bukietach, które bez wątpienia wywołają uśmiech na twarzy Twoich najbliższych.

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Bukiety ślubne

Nasza wysyłka kwiatowa została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę i luksus. Gdy nie masz czasu na szukanie odpowiednich kwiatów ślubnych lub mieszkasz daleko i nie możesz pojawić się na ślubie, skorzystaj z naszych usług i bądź pewien, że kompozycja kwiatowa naszych najlepszych florystów będzie prezentem ślubnym z klasą.

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Kraj, który rozkwita na wiosnę

Cypr, kraj na śródziemnomorskiej wyspie o tej samej nazwie, latem przyciąga całe rzesze turystów. Tak ogromna liczba urlopowiczów nie wie, co traci. Najpiękniejszym okresem na wyspie jest bowiem bez wątpienia wiosna, kiedy przyroda dopiero budzi się do życia, a podmiejskie pola i łąki urzekają feerią barw. W kwietniu i maju jest co podziwiać, bo na Cyprze rośnie prawie 2 tys. różnych gatunków kwiatów, a niespełna 150 z nich występuje wyłącznie tutaj.

Cypryjskie wesela owiane legendą

Mówi się, że prawdziwe polskie wesele jest huczne, ale ten, kto wraz z parą młodą świętował na Cyprze zgodnie z tutejszą tradycją, może dopiero powiedzieć, że poznał smak szampańskiej zabawy. Liczba gości nie jest liczona w dziesiątkach, ale niekiedy nawet w setkach. W mniejszych miejscowościach zapraszana jest cała społeczność, z którą para młoda musi się przywitać, i to z każdym z osobna. Długa lista gości weselnych wynika z prostego faktu - Cypryjczycy uważają, że im więcej zaproszonych, tym młodzi są bardziej lubiani i poważani. Z tym wyspiarskim krajem wiąże się wiele historycznych ciekawostek. Amerykański poszukiwacz Atlantydy lokalizuje zaginioną cywilizację na południowy wschód od Cypru. Podobno sam Leonardo da Vinci przyjechał do miejscowości Lefkara, nazywanej też Lefka, po przepiękne koronki, z których tkania słynęły tamtejsze gospodynie. Później koronkowy obrus położył na ołtarzu, który podarował katedrze w Mediolanie. Razem z FloraQueen wyślij kwiaty na Cypr - pozwól mieszkańcom wyspy dłużej cieszyć się wiosenną feerią barw. Spraw obdarowanym jeszcze większa niespodziankę, dołączając do kolorowego bukietu skomponowanego ze świeżych kwiatów także elegancką kartkę z życzeniami i wyjątkowe zestawy prezentowe

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Cypr