Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty na Cypr

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Kraj, który rozkwita na wiosnę

Cypr, kraj na śródziemnomorskiej wyspie o tej samej nazwie, latem przyciąga całe rzesze turystów. Tak ogromna liczba urlopowiczów nie wie, co traci. Najpiękniejszym okresem na wyspie jest bowiem bez wątpienia wiosna, kiedy przyroda dopiero budzi się do życia, a podmiejskie pola i łąki urzekają feerią barw. W kwietniu i maju jest co podziwiać, bo na Cyprze rośnie prawie 2 tys. różnych gatunków kwiatów, a niespełna 150 z nich występuje wyłącznie tutaj.

Cypryjskie wesela owiane legendą

Mówi się, że prawdziwe polskie wesele jest huczne, ale ten, kto wraz z parą młodą świętował na Cyprze zgodnie z tutejszą tradycją, może dopiero powiedzieć, że poznał smak szampańskiej zabawy. Liczba gości nie jest liczona w dziesiątkach, ale niekiedy nawet w setkach. W mniejszych miejscowościach zapraszana jest cała społeczność, z którą para młoda musi się przywitać, i to z każdym z osobna. Długa lista gości weselnych wynika z prostego faktu - Cypryjczycy uważają, że im więcej zaproszonych, tym młodzi są bardziej lubiani i poważani. Z tym wyspiarskim krajem wiąże się wiele historycznych ciekawostek. Amerykański poszukiwacz Atlantydy lokalizuje zaginioną cywilizację na południowy wschód od Cypru. Podobno sam Leonardo da Vinci przyjechał do miejscowości Lefkara, nazywanej też Lefka, po przepiękne koronki, z których tkania słynęły tamtejsze gospodynie. Później koronkowy obrus położył na ołtarzu, który podarował katedrze w Mediolanie. Razem z FloraQueen wyślij kwiaty na Cypr - pozwól mieszkańcom wyspy dłużej cieszyć się wiosenną feerią barw. Spraw obdarowanym jeszcze większa niespodziankę, dołączając do kolorowego bukietu skomponowanego ze świeżych kwiatów także elegancką kartkę z życzeniami i wyjątkowe zestawy prezentowe

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Cypr