Wysłać kwiaty do rzym
We make people smile

Wysłać kwiaty do rzym

Świeże kwiaty

Oto bukiet, którego szukasz

Doskonałe kompozycje na każdą okazję z kwiatów najwyższej jakości.

Wszędzie i zawsze

Dostawa w ponad 100 krajach

Twoje kwiaty wyrażą Twoje intencje, bez względu na odległość.

Dostawa na czas

Niespodzianki w samą porę

Ty wybierasz datę i godzinę: Twoje kwiaty dotrą na czas.

Odkryj nasze kwiaty

Filtruj według

Dostarczymy Twoje kwiaty do stolicy Włoch

Miejsca warte obejrzenia:

Panteon w Rzymie (Miejsce poświęcone wszystkim bogom) - to okrągła świątynia zbudowana w 125 roku. Jest jednym z najlepiej zachowanych do dziś budowli starożytnego Rzymu.

Bazylika Św. Jana na Lateranie - katedra kolejnych papieży począwszy od 313 roku, zwana inaczej Papieską Arcybazyliką Najświętszego Zbawiciela, św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty na Lateranie. Matka i Głowa Wszystkich Kościołów Miasta i Świata.

Basilica Papale di Santa Maria Maggiore - Bazylika Matki Bożej Większej (jedna z bazylik papieskich). Jej historia sięga 352 roku. Koloseum rzymskie, które zostało wzniesione prawdopodobnie ok. roku 80 n.e. Odbywały się tam walki gladiatorów i polowania na dzikie zwierzęta. Mówi się, że w Koloseum mordowano pierwszych chrześcijan. Co roku papież prowadzi w tym miejscu wielkopiątkową Drogę Krzyżową transmitowaną przez media na całym świecie.

Rzym i kwiaty

Kwiaciarnie w Rzymie zachwycają bogactwem barw, kolorów i kształtów. Co ciekawe, floryści w Rzymie nie boją się tworzenia ekstrawaganckich bukietów. Wybór roślin jest w Wiecznym Mieście znacznie większy niż w Polsce. Nic zatem dziwnego, że poczta-wysyłka kwiatowa w Rzymie proponuje dużo bardziej wyrafinowane kompozycje kwiatowe niż polskie kwiaciarnie. Wybór odpowiedniego bukietu należy już tylko do Ciebie! Połączenie czerwonych róż z polnymi kwiatami albo zestawienie tulipanów we wszystkich kolorach tęczy z ozdobną kapustą? Takie cuda oferuje niejedna kwiaciarnia w Rzymie. Ekstrawagancja i odwaga w łączeniu różnych materiałów - owoców, warzyw i kwiatów szlachetnych z polnymi to cechy charakterystyczne bukietów tworzonych w sercu Włoch. Zamawiając kwiaty do Rzymu dla kogoś bliskiego Twemu sercu, weź pod uwagę powyższe wskazówki. Pomyśl też o miłym prezencie, takim jak zestaw prezentowy pełen włoskich delicji na romantyczną kolację we dwoje albo kosz upominkowy zapełniony po brzegi wyszukanymi słodkościami. Nie bój się eksperymentować! Na pewno mile zaskoczysz obdarowaną osobę. Twoja kwiaciarnia online FloraQueen jest zawsze do usług, aby sprawić radość ważnej dla Ciebie osobie.

Wyślij kwiaty do: