Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do rzym

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Dostarczymy Twoje kwiaty do stolicy Włoch

Miejsca warte obejrzenia:

Panteon w Rzymie (Miejsce poświęcone wszystkim bogom) - to okrągła świątynia zbudowana w 125 roku. Jest jednym z najlepiej zachowanych do dziś budowli starożytnego Rzymu.

Bazylika Św. Jana na Lateranie - katedra kolejnych papieży począwszy od 313 roku, zwana inaczej Papieską Arcybazyliką Najświętszego Zbawiciela, św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty na Lateranie. Matka i Głowa Wszystkich Kościołów Miasta i Świata.

Basilica Papale di Santa Maria Maggiore - Bazylika Matki Bożej Większej (jedna z bazylik papieskich). Jej historia sięga 352 roku. Koloseum rzymskie, które zostało wzniesione prawdopodobnie ok. roku 80 n.e. Odbywały się tam walki gladiatorów i polowania na dzikie zwierzęta. Mówi się, że w Koloseum mordowano pierwszych chrześcijan. Co roku papież prowadzi w tym miejscu wielkopiątkową Drogę Krzyżową transmitowaną przez media na całym świecie.

Rzym i kwiaty

Kwiaciarnie w Rzymie zachwycają bogactwem barw, kolorów i kształtów. Co ciekawe, floryści w Rzymie nie boją się tworzenia ekstrawaganckich bukietów. Wybór roślin jest w Wiecznym Mieście znacznie większy niż w Polsce. Nic zatem dziwnego, że poczta-wysyłka kwiatowa w Rzymie proponuje dużo bardziej wyrafinowane kompozycje kwiatowe niż polskie kwiaciarnie. Wybór odpowiedniego bukietu należy już tylko do Ciebie! Połączenie czerwonych róż z polnymi kwiatami albo zestawienie tulipanów we wszystkich kolorach tęczy z ozdobną kapustą? Takie cuda oferuje niejedna kwiaciarnia w Rzymie. Ekstrawagancja i odwaga w łączeniu różnych materiałów - owoców, warzyw i kwiatów szlachetnych z polnymi to cechy charakterystyczne bukietów tworzonych w sercu Włoch. Zamawiając kwiaty do Rzymu dla kogoś bliskiego Twemu sercu, weź pod uwagę powyższe wskazówki. Pomyśl też o miłym prezencie, takim jak zestaw prezentowy pełen włoskich delicji na romantyczną kolację we dwoje albo kosz upominkowy zapełniony po brzegi wyszukanymi słodkościami. Nie bój się eksperymentować! Na pewno mile zaskoczysz obdarowaną osobę. Twoja kwiaciarnia online FloraQueen jest zawsze do usług, aby sprawić radość ważnej dla Ciebie osobie.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Włochy