BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Wysłać kwiaty do londyn

Filtruj według

Warto wysłać kwiaty do Londynu

Londyn nieodparcie kojarzy nam się z Wieżą Zegarową, zwaną Big Benem, piętrowymi autobusami i charakterystycznymi czerwonymi budkami telefonicznymi. Chociaż wspomniane autobusy kursują już tylko na liniach turystycznych, a budki telefoniczne znikają z ulic, to stanowią one integralną część londyński krajobrazu.

To największe miasto w całej Unii Europejskiej i jedna z największych aglomeracji świata. Zostało założone w 43 roku naszej ery podczas inwazji Rzymian, a okres jego najszybszego rozwój przypadł na lata 60. XVIII wieku. Przez Londyn przepływa Tamiza, nad którą przerzucony jest kolejny symbol miasta - zwodzony most Tower Bridge. Brytyjska stolica to także jeden z największych ośrodków kulturalnych i muzealnych Starego Kontynentu. Muzea i galerie w liczbie ponad 240, 5 orkiestr symfonicznych oraz ogromne sale koncertowe, w tym Royal Albert Hall, potwierdzają wielkie znaczenia kulturalne Londynu.

Londyn jest jednak przede wszystkim miastem, w którym spotyka się wiele kultur i narodowości. Niewiele ponad 60% ludności Londynu to Brytyjczycy. Resztę stanowią emigranci, głównie z Indii i Polski, ale także z Pakistanu, Francji, Niemiec, Austrii, a nawet Filipin i Zimbabwe. Co przyciąga ludzi do tej najbardziej deszczowej stolicy Europy? Poza pięknymi zabytkami i muzeami na uwagę zasługują prężnie działające szkoły wyższe, ale przede wszystkim bardzo dobrze rozwinięta gospodarka, szczególnie przemysł elektroniczny i elektrotechniczny.

Miasto oferuje swoim mieszkańcom i turystom ciekawe tereny zieleni w postaci bardzo rozbudowanej sieci parków. W każdej większej dzielnicy miasta znajduje się zadbany park z mnóstwem zielonych drzew i krzewów, a także wypielęgnowanych rabatek, na których kwitną kolorowe kwiaty. Takiej feerii barw pozazdrościć skwerom może niejedna Poczta-Wysyłka kwiatowa w Londynie Polacy to jedna z najczęściej spotykanych narodowości na ulicach Londynu. Mieszkają tam członkowie wielu polskich rodzin. Rozłąka wiąże się z tęsknotą, a rozmowa przez telefon nie przekaże tego, co czujemy. W takich momentach możesz wysłać kwiaty do Londynu. W ten sposób wyrazisz tęsknotę, miłość albo po prostu sprawisz komuś prezent z okazji urodzin lub jakiegoś święta. kwiaciarnia wysyłkowasprawdzi się przy takich okazjach idealnie. Dołącz do bukietu bilecik z życzeniami albo jakiś osobisty drobiazg, a sprawdzisz bliskim żyjącym na obczyźnie ogromną radość.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Wielka Brytania