-25% na wszystkie bukiety słoneczników. Tylko w tym tygodniu. Kliknij tutaj

Wysłać kwiaty do Liverpool

Oceniono na 4.4 z 5 gwiazdek na podstawie 45776 opinii

Filtruj według
Loading...

Wyślij kwiaty do Liverpoolu

Wyślij kwiaty - poczta-wysyłka kwiatowa Liverpool

Spraw bliskim radość, wysyłając kwiaty do Liverpoolu z FloraQueen. Z naszą szeroką gamą kwiatów online możesz podarować ukochanej osobie czerwone róże na Walentynki, zaskoczyć mamę w Dniu Matki bukietem świeżych lilii lub sprawić komuś niespodziankę bez okazji, wysyłając romantyczny bukiet z gerber i alstromerii. Z międzynarodową pocztą kwiatową FloraQueen wysyłka kwiatów jest banalnie prosta.

Dlaczego wysyłka kwiatów do Liverpoolu jest łatwa?

Wysyłka kwiatów do Liverpoolu jest prosta i wymaga zaledwie kilku kliknięć.

  1. Wybierz bukiet, który najbardziej przypadnie Ci do gustu z naszego katalogu
  2. Podaj datę dostawy
  3. Podaj adres i dane kontaktowe szczęśliwego odbiorcy (w tym momencie możesz także uzupełnić swoje zamówienie o dodatkowe prezenty i osobistą wiadomość).

To wszystko! Jak tylko potwierdzisz zamówienie, my zajmiemy się resztą.

Jak FloraQueen dostarcza kwiaty do Liverpoolu?

Współpracujemy z siecią doświadczonych lokalnych kwiaciarni w Wielkiej Brytanii i w 100 krajach na całym świecie. Po złożeniu zamówienia wkraczamy do akcji. Powierzymy przygotowanie i dostawę zamówienia jednej z naszych zaufanych lokalnych kwiaciarni w okolicach Liverpoolu. Tamtejsi floryści przygotują bukiet z najświeższych kwiatów i zapewnią jego punktualną dostawę na adres docelowy.

Jak wysłać kwiaty tego samego dnia do Liverpoolu?

Nawet jeśli musisz wysłać niespodziankę w ostatniej chwili, zawsze możesz podarować bliskim piękny bukiet i napełnić magią ich codzienność. Wiele z naszych kompozycji kwiatowych możemy wysłać do Wielkiej Brytanii w tym samym lub następnym dniu. Oto najważniejsze wskazówki w przypadku pilnej dostawy kwiatów:

  • W dni robocze złóż zamówienie przed godzi. 15.00* w poniedziałki i wtorki, 14.00* w środy i 13.00* w czwartki i piątki, aby otrzymać kwiaty w Liverpoolu w tym samym dniu
  • W weekendy złóż zamówienie przed godz. 11.00* w soboty lub 14.00* w niedziele, aby otrzymać zamówienie w tym samym dniu
  • Dostawy w tym samym i następnym dniu oraz w weekendy wiążą się z dopłatami

*wszystkie godziny dotyczą czasu środkowoeuropejskiego

Wyślij kwiaty do: