BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Wysłać kwiaty do Coventry

Filtruj według

Poczta-Wysyłka kwiatowa Coventry

Słyszałeś o pysznych czekoladkach ekskluzywnej marki Godiva? Jeśli nie, musisz koniecznie spróbować. Nie należą do najtańszych, jednak warto zainwestować, szczególnie podczas szczególnego święta. Dziś jednak nie mowa o czekoladzie, a o żonie saksońskiego Lorda Coventry, której nazwisko brzmi...zgadnij? Lady Godiva. Legenda głosi, że angielska Lady Godiva była kobietą o wielkim sercu i odwadze. Poprosiła męża, by zgładził drastyczne zobowiązanie finansowe mieszkańców Coventry. Mąż się zgodził, stawiając żonie odważny warunek...który udało jej się spełnić i uwolnić swoj lud od długów.

Dlaczego o tym piszemy? Dla FloraQueen liczą się ludzie, ważne okoliczności i pamięć o bliskich. My wierzymy w dobro człowieka i jego chęci pomagania i wspierania innych. Masz kogoś bliskiego z miasta Coventry? Przyjaciela, którego poznałeś podczas podróży, lub rodaka, który zdecydował się na życie w Anglii? Jeśli te słowa przemawiają do Ciebie, wiedz, że dzięki FloraQueen, możesz uczestniczyć w wyjątkowych okolicznościach bliskich, nawet z daleka. Nasza kwiaciarnia internetowa oferuje bogatą ofertę bukietów na każą okazję, przygotowanych przez profesjonalnych florystów. Odkryj nasze katalogi na urodziny, imieniny, rocznicę ślubu i innego ważne rodzinne święta. Zaskocz bliskich z daleka!

Profesjonalna poczta-wysyłka kwiatowa Coventry, z współpraca z FloraQueen dostarczy najserdeczniejsze życzenia w Twoim imieniu, kiedy tylko zechcesz! Wyślij kwiaty dziś!

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Wielka Brytania