Polarne słońce lub karaibski spokój – na który egzotyczny bukiet wykorzystasz rabat 25%?

Wysłać kwiaty na Ukrainę

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Ukraina, czyli kwiat Europy Środkowo-Wschodniej

<

p>Ukraina - kolebka Rusi Kijowskiej i potężnej dynastii Rurykowiczów. Kraina ta obdarowana Dnieprem, Dniestrem, Karpatami, Morzem Czarnym i symbolem romantycznej tęsknoty – stepami, była od wieków świadkiem wydarzeń, wedle przebiegu których swoją historię pisała Europa Środkowo–Wschodnia, i które miały wpływ na południowy-wschód: Rosję oraz Turcję. Malownicze, prawosławne cerkwie, a także charakterystyczne dla regionu ikony przedstawiające świętych, są dla oczu skarbem, którego nie można przegapić. Liczne świadectwa historii i zabytki, jak Ławra Peczerska w Kijowie, poprzedzone spacerem po słynnej Alei Wolności (Prospekt Swobody) we Lwowie i przypieczętowane rozkoszowaniem się kulturą Ukrainy, jej unikalnością i różnorodnością, są idealnym pomysłem na podróż. Co ciekawe: wśród „turystów” chwalących sobie atmosferę Ukrainy znaleźć możemy słynnych poetów czasów romantyzmu – lorda Byrona i Adama Mickiewicza. Ukraina to także kraj wieloletniej tradycji. Jedną z nich jest narodowy napój Ukraińców - kwas. Kwas idealnie gasi pragnienie, orzeźwia, a jego spożywanie pozytywnie wpływa na wiele aspektów zdrowotnych. Jak wynika z podań historycznych, zaraz po przyjęciu chrztu, sam Wielki Książę Włodzimierz kazał rozdać ludności "jedzenie, miód i kwas". Zapewne wypełniony został wtedy rozkaz księcia, a poddani z radością oddali się równie tradycyjnej na Ukrainie pasji – wspólnemu śpiewaniu, które chwyta za serce i wzrusza do łez.

Poczta-Wysyłka kwiatowa FloraQueen

Wyślij kwiaty na Ukrainę dzięki kwiaciarni FloraQueen i poznaj miejsce, gdzie wiersze i śpiew sławią tradycję, kulturę, a także kozackiego, wolnego ducha tej części Europy. Pamiętaj o ważnych okazjach Twoich bliskich. Urodziny, narodziny dziecka, zakończenie studiów lub awans w pracy - idelane okazje, by pogratulować pięknym bukietem kwiatów. Nasza kwiaciarnia internetowa gwarantuje uśmiech na twarzy Twoich bliskich.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Ukraina