Polarne słońce lub karaibski spokój – na który egzotyczny bukiet wykorzystasz rabat 25%?

Wysłać kwiaty do stambul

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Tulipan kwiatem narodowym Turcji

Stambuł (dawne Bizancjum) to największe i najbardziej zaludnione miasto Turcji. Łączy Europę i Azję, a na jednym kilometrze kwadratowym mieszka prawie 7 tysięcy osób. Choć nie jest stolicą kraju, dla wielu to miejsce niepowtarzalne, łączące dwa bieguny - niepowtarzalną atmosferę Orientu i kulturę Zachodu.

Stambuł jest niesamowitym i wyjątkowym miastem, gdzie przenikają się różne religie świata – chrześcijaństwo, islam i judaizm, a monumentalne budowle świadczą o wielowiekowej historii tego miejsca i ogromnym dziedzictwie kulturowym. To właśnie tutaj mieszkał pod koniec swojego życia Adam Mickiewicz i tu zmarł. Mimo że największe miasto Turcji jest mieszaniną kultur, Europejczyk będzie się w nim czuł dobrze, ze względu na podobieństwo do zachodnioeuropejskich metropolii. Można tu, jak w europejskich miastach, wybrać się na zakupy do drogich sklepów i przemieszczać się za pomocą nowoczesnych środków transportu.

A co warto zwiedzić w Stambule?

Na pewno warto odwiedzić Błękitny Meczet zbudowany przez Sułtana Ahmeda w roku 1616. Sam budynek imponuje rozmiarami, a jego wnętrze zachwyca kolorami. Wchodząc do świątyni, turyści powinni zdjąć buty i okryć ramiona, gdyż meczet nadal jest miejscem modlitwy. Godny obejrzenia jest również Pałac Topkapi umiejscowiony w centrum miasta, rezydencja sułtanów prawie przez 400 lat. W pałacu znajduje się osławiony harem - pokoje sułtańskiej rodziny. Sułtan mógł mieć kilka żon i tyle konkubin, ile tylko potrafiłby utrzymać. Hagia Sofia - Kościół Mądrości Bożej z VI wieku to czwarty na świecie pod względem wielkości kościół pełniący obecnie funkcję muzeum, zaś Kryty Bazar o powierzchnią 3 tysięcy hektarów gromadzi 3 i pół tysiąca sklepikarzy, stanowiąc ciekawe miejsce wymiany handlowej. Turyści mogą tu zakupić przyprawy, biżuterię albo tureckie dywany. Co ciekawe, każdego roku w Stambule odbywają się międzynarodowe targi roślin ozdobnych. Rośliną narodową Turcji jest tulipan wyhodowany w XV stuleciu, skąd przywędrował do Holandii. Ustępuje on jednak miejsca goździkowi, który w Turcji jest uprawiany na łącznej powierzchni prawie 400 hektarów. W Turcji rosną również lilie, krokusy, maki, przebiśniegi i goryczki. Warto o tym pamiętać, wysyłając kwiaty do Stambułu. Nie ma lepszego i bardziej uniwersalnego pomysłu na prezent niż pachnący i kolorowy bukiet. Poczta-Wysyłka kwiatowa w Stambule oferuje szeroki wybór kompozycji kwietniach na wyjątkowe okazje, które w połączeniu z koszem słodkości sprawią każdemu wielką radość. Wyślij kwiaty online do Stambułu i zrób osobie bliskiej swemu sercu przemiłą niespodziankę!

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Turcja