Polarne słońce lub karaibski spokój – na który egzotyczny bukiet wykorzystasz rabat 25%?

Wysłać kwiaty do zurych

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Zamów kwiaty do Zurychu - czekoladki kupisz na miejscu

Szwajcaria, a przede wszystkim jej stolica, od lat kojarzy się z doskonałymi zegarkami, smacznymi serami oraz wybornymi czekoladami. Jednak Zurych to także kolebka dadaizmu. Pozostałości po pierwszych mieszkańcach tych terenów datuje się na 2000 lat p.n.e. Z tamtego okresu pochodzi posterunek celny Turicum, założony przez starożytnych Rzymian. Obiekt stanowi dzisiaj geograficzny środek miasta i jest znany jako Lindenhof. Już w XIV wieku władzę w mieście sprawowała arystokracja oraz przedstawiciele gildii rzemieślniczych. Do dzisiaj ważność cechów rzemieślników można zauważyć choćby podczas lokalnego święta wiosny, które odbywa się w trzeci poniedziałek kwietnia. Tego dnia ma miejsce parada rzemieślników, która kończy się spaleniem figury Böögga zrobionej ze słomy. Rytuał symbolizuje początek wiosny. Ze światem artystów i wolnomyślicieli w Zurychu związani byli między innymi: Goethe, Richard Wagner, Thomas Mann czy James Joyce. Stąd także w 1914 roku wyruszył Lenin z towarzyszami w zapieczętowanym pociągu, który zawiózł ich do ówczesnego Piotrogrodu. Zurych znany jest także ze względu na kościół Fraumünster, który odwiedzają turyści z powodu witraży, wykonanych przez Marca Chagalla. Z kolei kościół Wasserkirche z X wieku jest interesujący z powodu swojej lokalizacji - wybudowano go na wyspie na rzece Limmat. Oczywiście najchętniej odwiedzana jest wizytówka miasta, czyli ulica Bahnhofstrasse. Łączy ona dworzec kolejowy z brzegami jeziora. To przy niej można znaleźć ekskluzywne butiki i sklepy wielu marek oraz siedziby ważnych instytucji finansowych o światowej renomie. Położone nad Jeziorem Zuryskim miasto najlepiej kontemplować wjeżdżając kolejką na szczyt Üetliberg, skąd rozciąga się piękna panorama stolicy. Równie ciekawe może być miejscowe ZOO ze względu na idealnie odtworzony ekosystem lasu równikowego z Madagaskaru.

Jednak nawet w tak intrygującym mieście może się pojawić potrzeba, aby komuś wręczyć kwiaty z okazji zdobycia prestiżowej nagrody czy jubileuszu. Kwiaty do Zurychu można bardzo łatwo wysłać dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, jakie udostępnia FloraQueen. Zamówienie kwiatów może być dokonane w dowolnym miejscu. Można także samodzielnie wybrać wyjątkowy bukiet, który zostanie dostarczony do wybranej osoby przebywającej w Zurychu. Mieszkanie w tym mieście zobowiązuje i przyzwyczaja do tego, co kojarzy się z najwyższą jakością. Dlatego właśnie FloraQueen troszczy się o detale, dzięki którym piękne kwiaty za granicę zawsze sprawiają wiele radości.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Szwajcaria