Wysłać kwiaty do Chicago

Urodziny i imieniny wśród jesiennych kwiatów Podaruj jesień, podaruj pasję

Odkryj naszą jesienną kolekcję! Doskonałe kwiaty na urodziny, kompozycje kwiatowe na rocznicę i każdą inną ważną okazję wartą świętowania. Wyślij kwiaty w barwach złotej jesieni. Pomarańczowy, żółty i czerwony królują w naszych bukietach, które bez wątpienia wywołają uśmiech na twarzy Twoich najbliższych.

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Bukiety ślubne

Nasza wysyłka kwiatowa została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę i luksus. Gdy nie masz czasu na szukanie odpowiednich kwiatów ślubnych lub mieszkasz daleko i nie możesz pojawić się na ślubie, skorzystaj z naszych usług i bądź pewien, że kompozycja kwiatowa naszych najlepszych florystów będzie prezentem ślubnym z klasą.

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

POCZTA KWIATOWA W CHICAGO

Przez całe dziesięciolecia Stany Zjednoczone były dla Polaków ziemią obiecaną, a przez wiele lat właśnie Chicago, jedno z największych miast USA, także najliczniejszym skupiskiem naszych rodaków za granicą. Chicago, zwane popularnie Wietrznym miastem, to dzisiaj także ciekawy cel podróży. Kiedy wyjeżdżasz do rodziny, warto, abyś z Polski zabrał ze sobą jakiś prezent. Mogą to być takie rarytasy jak cukierki-krówki czy szynka w puszce. U celu podróży możesz kupić przepiękny bukiet kwiatów - kwiaciarnia w Chicago albo poczta-wysyłka kwiatowa w Chicago mają pięknych kwiatów pod dostatkiem. W Wietrznym mieście warto, razem z dawno niewidzianymi krewnymi, zobaczyć bardzo bogaty zbiór malarstwa europejskiego zgromadzony w Instytucie Sztuki - w galerii podziwiać można aż 3,5 tys. obrazów. Dzieci z pewnością niezmiernie ucieszą się z wizyty w ogrodzie zoologicznym i oceanarium - Lincoln Park Zoo to jeden z najstarszych zwierzyńców w kraju, a wstęp do niego jest całkowicie bezpłatny. W Sheed Aquarium z kolei najmłodszych i tych całkiem dorosłych, oczarowują piękne, tresowane delfiny i ich niemal kuglarskie umiejętności. Z najwyższego poziomu John Hancock Center, kolejnego miejsca, którego nie można przeoczyć, roztacza się zapierający dech w piersiach widok na całe miasto. Będąc w Chicago, warto też pospacerować po 10-hektarowym Millenium Park i bulwarze Navy Pier albo wybrać się na zakupy do Magnificent Mile.

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Stany Zjednoczone