Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do Słowenii

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Słowenia – jaskinie, góry, morze i wino

Choć jest niewielkim krajem - jej powierzchnię można porównać do województwa podlaskiego – posiada zróżnicowany klimat i różnorodne formy ukształtowania terenu. Wybierając się w podróż do Słowenii, możemy zwiedzić wysokie Alpy, wypocząć nad Adriatykiem i podziwiać pogórza pokryte winnicami. Atrakcją turystyczną są także liczne jaskinie. Szacuje się, że na tak niewielkim obszarze jest ich około 7000! Najczęściej odwiedzaną grotą w Europie jest jaskinia Postojna. Niezwykłe ukształtowanie terenu owocuje licznymi źródłami wód termalnych, a krystalicznie czysta woda do picia płynie nawet z kranu. Słowenia jest też jednym z najbardziej zielonych państw – lasy zajmują aż 50% jest powierzchni. Najstarszym miastem jest Ptuj, którego historia podobno sięga epoki kamienia, a pierwsza wzmianka o nim pochodzi z 69 r. Stolica Lublana nie tylko należy do najstarszych miast regionu, ale i zachęca turystów licznymi zabytkami, promenadą spacerową i wymyślnymi mostami. Mieszkający tam ludzie są pomocni i otwarci wobec obcokrajowców. Nawet starsi Słoweńcy znają dobrze język angielski. Większa część z nich posiada korzenie w różnych częściach Bałkanów, ale dzisiejsza kultura przypomina bardziej zachodnie zwyczaje. Jeśli chcesz wyrazić podziękowania, pozdrowienia czy gratulacje, wyślij kwiaty do Słowenii dzięki FloraQueen. Nasza kwiaciarnia internetowa gwarantuje uśmiech na twarzy Twoich bliskich. Ten gest z pewnością zostanie miło przyjęty przez każdego Słoweńca i Słowenkę. Na pamiątkę warto przywieźć wyśmienite wino. Wyrób tego lokalnego trunku jest tradycją już od czasów starożytnych plemion Celtyckich. Co ciekawe, w Słowenii rośnie najstarsza winorośl świata, która ma już 400 lat.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Słowenia