Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do Singapuru

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Państwo wieżowców w zasięgu wzroku kolonizatora

Singapur to miasto-państwo, które niegdyś było częścią brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej. Nie powinna zatem dziwić obecność zabudowy kolonialnej i jednego z najważniejszych pomników w Singapurze - odlanej z brązu sylwetki założyciela Singapuru sir Thomasa Stamforda Bingley Rafflesa. Zderzenie zabudowy typu kolonialnego z wieżowcami to z kolei efekt szybkiego rozwoju tego kraju. Singapur zaliczany jest zresztą do tzw. azjatyckich tygrysów, czyli państw w Azji, których PKB plasuje się w światowej czołówce.

Gwarno i bogato

Singapur znany jest na świecie z wielu powodów. Jest najgęściej zaludnionym państwem naszego globu, wyprzedzając nawet luksusowe mikropaństewko Monako. Gęstość zaludnienia wynosi tutaj prawie 7 tys. osób na każdy kilometr kwadratowy. W świecie biznesu mówi się też, że zaraz po Nowym Jorku, Singapur to najlepsze miejsce do robienia interesów. Kraj słynie też z jednych z najlepszych na świecie szkół wyższych. Zadziwiające, że tak doskonałe wyniki gospodarcze i edukacyjne Singapur osiąga pomimo niekończących się upałów i niemalże 100-procentowej wilgotności powietrza - nie ma tutaj podziału na pory roku, a średnia roczna temperatura wynosi 30 stopni Celsjusza.

Państwo słynie także z absurdalnych niekiedy zakazów i relatywnie wysokich kar wobec przewinień, które w wielu innych państwach uchodzą płazem. Za śmiecenie, żucie gumy czy plucie w miejscu publicznym grozi wysoka grzywna, zrywanie kwiatów z publicznych zagajników obarczone jest taką samą karą. Zachowując się nietaktowanie wobec kobiet, można nawet trafić do więzienia. Wyślij kwiaty online do Singapuru - eksperci z kwiaciarni online FloraQueen doradzą Ci, jaki bukiet będzie najbardziej odpowiedni na konkretną okazję.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Singapur