Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do Rumunii

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Rumunia krajem wampira

Rumunia to jeden z najbardziej zróżnicowanych krajów Europy Południowo-Wschodniej. Jej północna część obejmuje między innymi Góry Rodniańskie, których szczyty wznoszą się nawet na wysokość 1800 m n.p.m. Na południu znajduje się Dolina Dunaju z niezwykłą przyrodą, a zachodnia granica kraju spotyka się z Morzem Czarnym i jego piaszczystymi plażami - rajem dla lokalnych i zagranicznych wczasowiczów. Obecnie kraj ten zamieszkuje ponad 21 milionów osób. Ponad 90% z nich to Rumunii, a do największych miejszości narodowych zalicza się Węgrów, Bułgarów i Turków. Język rumuński wywodzi się z rodziny języków łacińskich. Znając go, nie jest trudno zrozumieć język włoski, francuski czy hiszpański. Rumunia kojarzy się między innymi z Vladem Palownikiem, który dał pierwowzór znanemu na całym świecie Drakuli. Jak donoszą legendy, wraz z synem zabijał on swoich przeciwników poprzez wbijanie ich na ostry pal. Do dnia dzisiejszego można zwiedzać jego zamek w Branie, wznoszący się na jednym z transylwańskich wzgórz czy chociażby miasto i dom, w którym się urodził - malowniczą Sighisoarę. Rumuni to ludzie z reguły bardzo otwarci, przyjaźni i bezpośredni. Chętnie nawiązują nowe znajomości i pielęgnują tradycje. Doceniają nawet najmniejsze upominki. Właśnie dlatego, od czasu do czasu warto zdecydować się na to, aby wręczyć im coś symbolicznego, będącego wyrazem pamięci o bliskich. Wyślij kwiaty online do Rumunii dzięki wykorzystaniu możliwości oferowanych przez FloraQueen - internetową kwiaciarnię, zajmującą się świadczeniem swoich usług praktycznie na całym świecie. Poza bukietami w ofercie poczty kwiatowej znajdziesz też kosze prezentowe z wyjątkową zawartością, która stanie się smacznym dodatkiem do pachnących kwiatów.