Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do sankt-petersburg

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Wyślij kwiaty do Sankt Petersburga

Sankt Petersburg, zwany także Wenecją Północy, był stolicą Rosji od 1712 aż do końca I wojny światowej. W swojej historii położone w dolinie Newy miasto było także Piotrogradem i Leningradem. Sami Rosjanie często mówią o nim "Pitier". Do dnia dzisiejszego trudno jednoznacznie stwierdzić, czy jego nazwa powstała na cześć świętego Piotra, czy może bardziej ze względu na cara Piotra I. Samo miasto powstało w maju 1703 roku, gdy po wojnie ze Szwedami Rosja uzyskała dostęp do Morza Bałtyckiego.

Walory turystyczne tego miasta sprawiają, że jest ono nazywane drugą stolicą Rosji. Ale nie ma w tym niczego dziwnego - Petersburg oferuje białe noce w czerwcu, 396 mostów, z których 14 otwiera się na noc, aby ułatwić żeglugę statków do jeziora Ładoga, 41 uczelni wyższych i Ermitaż - jedno z najznakomitszych muzeów świata. Zachwycający Pałac Zimowy, który był siedzibą carów, został wybudowany przez carycę Elżbietę, jest wzorowany na francuskim Wersalu i pozostaje do dziś niezwykłą atrakcją turystyczną, w której warto obejrzeć Komnatę Romanowów. Przy Nabrzeżu nieustannie cumuje Aurora, z której oddano strzały w stronę Pałacu Zimowego, co było bezpośrednim sygnałem do wybuchu rewolucji październikowej.

Niedaleko od Petersburga znajdują się letnie rezydencje carów rosyjskich, wśród których najbardziej znane jest Carskie Sioło, zwane także Puszkinem. W tej rezydencji można podziwiać rekonstrukcję Bursztynowej Komnaty. Z kolei w położonym nad samym Bałtykiem Peterhofie, oprócz pałacu i dwóch cerkwi, dużą atrakcją są aż 144 fontanny.

Kompleksy pałacowo-parkowe po carach rosyjskich są dowodem na to, jak bardzo Rosjanie cenią sobie dostęp do terenów zielonych i jak ważne są dla nich piękne parki, pełne zieleni zaplanowanej przez architektów terenów zielonych. Nie ma już carów, ale piękna zieleń czy kwiaty nadal są mile widzianym dodatkiem podczas wizyt. Kwiaty do Sankt Petersburga można wysyłać także bez powodu, korzystając z możliwości jakie daje FloraQueen. Dzięki takiej kwiaciarni można zamówić dowolne kwiaty za granicę z jakiegokolwiek miejsca i poprosić o ich doręczenie do wskazanej osoby, przebywającej w Sankt Petersburgu lub mieszkającej w nim na stale. Niewielki bukiecik fiołków a może ogromny bukiet złożony z bardzo egzotycznych kwiatów - każdy z nich sprawi, że obdarowana osoba będzie z pewnością niezwykle szczęśliwa.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Rosja