-25% na wszystkie bukiety słoneczników. Tylko w tym tygodniu. Kliknij tutaj

Wysłać kwiaty do lizbona

Oceniono na 4.4 z 5 gwiazdek na podstawie 45877 opinii

Filtruj według
Loading...

Obdaruj swoje serce w Lizbonie

Jakim kwiatem jest Lizbona? Lizbona musi być bukietem, bo łączy w sobie słodycz, energię i zakochanie. Łączy czerwień wina, dojrzałość pomarańczy, soczystość zieleni i fiolet tajemnicy. Lizbona to miasto dla tych, którzy kochają życie - muzykę, piękną architekturę, słońce i dobre jedzenie. Na każdym kroku można tu spotkać ulicznych grajków i śpiewaków, na przestrzennych placach z fontannami kwitnie kawiarniane życie, a w tle słychać przejeżdżające zabytkowe tramwaje. Mieszkańcy Lizbony są niezwykle ciepli, życzliwi i otwarci. Zawsze znajdują czas na chwilę rozmowy, bo tutaj liczy się człowiek, gest, uśmiech. Nie zdziw się, jeśli gdzieś na powitanie usłyszysz polskie "dzień dobry".

Jeśli wierzyć w to, że są miejsca, w których zostawia się serce, Lizbona jest właśnie jednym z nich. Wysunięta na sam kraniec Europy, z dala od zgiełku i pędu współczesnego świata, pozwala na chwilę zatrzymać się i odnaleźć to, co proste, a co przynosi prawdziwą radość. Spacer po krętych uliczkach starego miasta, dobra lektura w małej, rodzinnej kawiarence, świeże owoce prosto z drzewa albo urocza filiżanka ze złota obwódką złowiona na pchlim targu – czego chcieć więcej?

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że siedzisz na brzegu rzeki, słyszysz jak fale delikatnie uderzają o brzeg. Jest ciepło, a ty wiesz, że nigdzie nie musisz się spieszyć. Jesteś przy Praça do Comércio nad rzeką Tag. Możesz siedzieć na piasku, pozwalać by wiatr rozwiewał Ci włosy i wsłuchiwać się w dźwięki miasta i w jego zapachy. Z oddali dochodzą Cię dźwięki gitary, powoli otwierają się pierwsze kawiarnie, a kwiaciarki rozkładają wazony z kwiatami. W powietrzu unosi się entuzjazm kolejnego poranka i tego, co przyniesie dzień. Ktoś nieśmiało dotyka Twojego ramienia i podaje Ci kwiat. Już wiesz, że ten dzień przyniesie miłość…

Jeśli i Ty zostawiłeś serce tam, nad brzegiem rzeki, na końcu Europy, wyślij kwiaty do Lizbony. Pozwól pięknym chwilom trwać jak najdłużej, pielęgnuj w sobie i innych to, co dobre i warte zapamiętania. Powiedz kocham w najłatwiejszym języku świata - języku kwiatów. W końcu kwiaty, jak muzyka i dobre jedzenie, wyrażają to, co proste: miłość, troskę, wdzięczność... I zawsze przynoszą radość, a właśnie taka jest Lizbona – pełna radości.

Wysyłka kwiatów za granicę jest ekskluzywna i zaskoczy każdego

Jakie są najlepiej sprzedające się kwiaty w lizbona

  • Świeżość: róże i lilie
  • Bezgraniczna Miłość: 12 Czerwonych Róż
  • Serdeczne Życzenia: różowe i żółte róże
  • Szczery Uśmiech: Róże i Gerbery
  • Szczera Miłość: 10 czerwonych Róż

Wyślij kwiaty do: