Wysłać kwiaty do Norwegii

Urodziny i imieniny wśród jesiennych kwiatów Podaruj jesień, podaruj pasję

Odkryj naszą jesienną kolekcję! Doskonałe kwiaty na urodziny, kompozycje kwiatowe na rocznicę i każdą inną ważną okazję wartą świętowania. Wyślij kwiaty w barwach złotej jesieni. Pomarańczowy, żółty i czerwony królują w naszych bukietach, które bez wątpienia wywołają uśmiech na twarzy Twoich najbliższych.

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Bukiety ślubne

Nasza wysyłka kwiatowa została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę i luksus. Gdy nie masz czasu na szukanie odpowiednich kwiatów ślubnych lub mieszkasz daleko i nie możesz pojawić się na ślubie, skorzystaj z naszych usług i bądź pewien, że kompozycja kwiatowa naszych najlepszych florystów będzie prezentem ślubnym z klasą.

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Norwegia – kraina wysokich fiordów, pysznych ryb i tajemniczych Wikingów

Symbolem kojarzącym się z tym skandynawskim krajem są malownicze fiordy, zorze polarne, wełniane swetry, leśne trolle i znakomite łososie. Mało jednak osób w Polsce wie, że Norwegię charakteryzuje też ciekawa szata roślinna. Wśród najbardziej zauważalnych kwiatów są hiacynty i purpurowe wrzosy na zachodnich obszarach półwyspu, naparstnica na południu oraz niebieski akonit i anemon na wschodzie kraju. Norwegia ma również rośliny, które nie występowały pierwotnie na półwyspie, pochodzące z Europy Środkowej, Azji, Syberii, a nawet Ameryki Północnej. Liczni biolodzy próbują dowiedzieć się kiedy i w jaki sposób rośliny przywędrowały do skandynawskiego państwa ze stolicą w Oslo. Czyżby przywieźli je Wikingowie?

Skandynawskie tradycje

<

p>Dziś Wikingów już na pewno nie ma, ale według oficjalnych danych kraj ten zamieszkuje ponad 70 tysięcy naszych rodaków. Spraw niespodziankę zaprzyjaźnionemu Norwegowi lub bliskiej osobie z Polski i wyślij kwiaty do Norwegii za pośrednictwem FloraQueen. Zwyczaj wręczania kwiatów w tym nordyckim kraju jest chętnie praktykowany przez reprezentantów obu płci. Bo chociaż Norwegowie są uznawani za naród wykazujący dużą rezerwę w kontaktach międzyludzkich – zwłaszcza wobec obcych osób – to cenią życie rodzinne i kultywowanie tradycji narodowych. Norweskie święta państwowe spełniają szczególną rolę. To czas, gdy Norwegowie mogą zaprezentować swoje stroje ludowe. Takim dniem jest np. 17 maja, gdy w całym kraju odbywają się uroczyste parady, a każdy Norweg zakłada strój charakteryzujący jego region. Wyślij kwiaty online do Norwegii - wybierz wyjątkowy i niepowtarzalny bukiet.

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Norwegia