Polarne słońce lub karaibski spokój – na który egzotyczny bukiet wykorzystasz rabat 25%?

Wysłać kwiaty do monachium

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Wyślij kwiaty do Monachium z FloraQueen

Monachium, jak przystało na stolicę Bawarii i miasto niemieckie, zachwyca zadbanymi ulicami, pięknem zieleni miejskiej oraz zabytkami, które udało się odbudować i zrekonstruować po II wojnie światowej. Sercem miasta jest Marienplatz - urokliwy plac na Starym Mieście, który otacza deptak, przeznaczony jedynie dla ruchu pieszego. Oprócz licznych katedr i kościołów uwagę, nie tylko turystów, przyciągają trzy bramy miejskie, które są pozostałością po fortyfikacji z czasów Średniowiecza. Ciekawy jest Pałac Rezydencja, który wybudowano dla właścicieli miasta od 1255 - rodu Wittelsbachów. W w XIX wieku był on nieustannie przebudowywany, a w obecnej postaci działa jako muzeum od lat 60. XX wieku.

Ale Monachium to nie tylko zabytki. Monachijczycy szczycą się swoimi pasami zieleni, które są wydzielone także w obrębie osiedli i na tyłach kamienic. Ich pielęgnacją zajmują się służby miejskie, które dbają o nie z równą pieczołowitością jak o zieleń miejską. Od 1789 roku centrum Monachium wyznacza Ogród Angielski - wyjątkowo piękny park położony nad rzeką Izarą, który rozdziela niekolidująca z ruchem pieszym droga szybkiego ruchu dla samochodów. Ogród jest podzielony na dwie części, z których jedna jest klasycznym parkiem, a druga przypomina las. Ogród słynie z plaży naturystów, a w jego części znajduje się także jeden z największych ogródków piwnych Monachium, zlokalizowany w pobliżu chińskiej wieży. Wielbiciele kultury japońskiej mogą się udać na ceremonię parzenia herbaty w prawdziwej herbaciarni, położonej w japońskim ogrodzie, zlokalizowanym także we wspomnianym parku. W XIX wieku wzniesiono tu także kopię świątyni Monopteros z Grecji. Park jest chętnie odwiedzany przez studentów, bowiem sąsiaduje z Uniwersytetem Ludwika Maksymiliana.

Wspomniane przywiązanie Monachijczyków do zieleni budzi podziw. Jednak nawet dla jego mieszkańców wyjątkowym prezentem, pozostającym na długo w pamięci, może być przesłanie pięknego bukietu z okazji jubileuszu czy ważnej rocznicy. Dzięki FloraQueen wysłane kwiaty do Monachium dotrą we wskazanym czasie. Ważne jest też to, że można je wysłać z dowolnego miejsca, a dostawa kwiatów za granicę i tak odbędzie się we wskazanym czasie. Tak proste rozwiązanie sprawia, że nawet ci, którzy notorycznie zapominają np. o rocznicy ślubu, mogą wysłać swojej żonie w Monachium kwiaty, które będą wyczekiwanym prezentem i pozwolą ukryć niewielki problem z zapamiętywaniem ważnych dat.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Niemcy