BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Wysłać kwiaty do Dortmund

Filtruj według

Poczta-Wysyłka Kwiatowa - Dortmund

Wyślij piękny bukiet do Dortmundu

Gol! Gol! Gol! Mimo że Robert Lewandowski nie jest już graczem Borussii Dortmund, będzie on z pewnością kojarzony jeszcze przez długi czas z zółto-czarnymi barwami. Jego czteroletnia kariera (2010-2014) zapisała się w historii, szczególnie że w tym czasie został królem strzelców niemieckiej Bundesligi w sezonie 2013/2014. Piłka nożna nie jest jedyną rozrywką tego miasta. Dortmund oferuje szeroką ofertę kulturalną, od teatrów, kin, poprzez kluby i festiwale.

Miasto w Nadrenii Północnej-Westfalii jest również dobrym miejscem do życia. Zagłębie Ruhry oferuje atrakcyjną ofertę pracy, szczególnie dla zawodów technicznych, inżynierów i informatyków. Świetnie funkcjonujący węzeł komunikacyjny, łączy Dortmund z pobliskimi miastami. Zaledwie o jedną godzinę pociągiem, oddalony jest Duisburg i Düsseldorf, a na północ Münster. Zachodnie Niemcy umożliwiają weekendowe wycieczki do Holandii, Belgii lub Luksemburga. Od wyboru do koloru.

Niby tak blisko, a czasem brakuje nam czasu na odwiedziny bliskich przyjaciół mieszkających relatywnie niedaleko nas. Poczta-Wysyłka kwiatowa Dortmund jest właśnie dla takich osób. Wysyłając kwiaty online z FloraQueen, możesz uczestniczyć w ważnych okazjach, na których nie jesteś w stanie pojawić się osobiście. Jeśli ktoś bliski mieszka w Dortmund, już wiesz co robić. Wyślij kwiaty z kwiaciarnią internetową FloraQueen już dziś!

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Niemcy