Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do Luksemburga

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Doceń piękno i wyślij kwiaty do Luksemburga

Wielkie Księstwo Luksemburg

Należący do krajów Beneluksu Luksemburg to niewielkie pod względem powierzchni państwo, w którym ustrój jest określony od ponad stu lat jako dziedziczna monarchia konstytucyjna. Obecnie państwem rządzi Wielki Książę Henryk, który powołuje premiera rządu. Luksemburg powstał w X wieku, jednak swój największy rozkwit zawdzięczał Henrykowi VII Luksemburskiemu, panującemu w XIV wieku. Następnie Luksemburg przeszedł w ręce rodu Habsburgów, a w kolejnych wiekach był częścią Francji i zawarł unię personalną z Holandią. W czasie II wojny światowej Luksemburg stał się częścią Wielkich Niemiec, a jednocześnie prężnie działał tu ruch oporu. Jedno z najbogatszych państw europejskich zalicza się do grona założycieli Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej. Obecnie kraj przyciąga firmy z sektora finansowego. Swoje siedziby ma tu ponad 100 banków, a codziennie dojeżdżają tu do pracy pracownicy z Francji, Belgii i Niemiec. Każdego roku przyjeżdża tu także prawie milion turystów, którzy zwiedzają stolicę państwa, Vianden oraz Ardeny będące miejscem militarnych potyczek w czasie obu wojen w XX wieku. Co ciekawe państwo ma aż trzy języki urzędowe - język luksemburski, niemiecki i francuski. Sam język luksemburski został ustandaryzowany około 40 lat temu i w ten sposób utracił prywatny charakter języka - dialektu niemieckiego.

Luksemburg - stolica Luksemburga

Stolicą Księstwa jest miasto Luksemburg. Obecnie znajduje się w nim Europejski Trybunał Sprawiedliwości oraz kilka instytucji Unii Europejskiej, w tym Europejski Bank Inwestycyjny. Przez stulecia miasto przechodziło w ręce władców różnych narodowości, co widać po jego architekturze i zabytkach. Nadal warto tu zwiedzić wybudowany w 1572 roku Pałac Wielkich Książąt, pozostałości Twierdzy Luksemburg oraz katedrę Notre Dame, która była uprzednio kościołem jezuitów. Od 1340 roku na placu Glacis odbywa się tu doroczny festiwal dobroczynny. Sami mieszkańcy miasta i bogatego księstwa to wyjątkowo szczęśliwi ludzie, do tego jedni z najbogatszych w Europie. Poszukiwanie idealnego prezentu, który by ich zaskoczył, może być nie lada kłopotem. Zawsze jednak sprawdzają się sprawdzone sposoby, zatem warto wysłać swoim znajomym kwiaty do Luksemburga, aby w ten sposób odwdzięczyć się za przyjaźń i pomoc. W tym przypadku dobrze zdać się na pomoc kwiaciarni FloraQueen, której usługi i szybkość działania z pewnością spełnią wymagania mieszkańców tego niewielkiego księstwa o wielkich możliwościach. Nasza poczta-wysyłka kwiatowa gwarantuje szczęście Twoich bliskich!. Wyrazy podziękowania i serdecznych uczuć przyjaźni możesz podkreślić, kiedy razem z kwiatami wyślesz kosze prezentowe wypełnione po brzegi słodkimi delicjami.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Luksemburg