Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do Bogotá

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Bukiet róż do Polski i za granicę

Bukiet róż to prezent pełen stylu i elegancji. Wyślij kwiaty do Polski lub za granicę, a nasza wysyłka kwiatowa dostarczy życzenia w Twoim imieniu do wybranego przez Ciebie celu.. Niespodzianka gwarantowana!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiatowa opowieść z Bogoty

Kwiaty są kwintesencją delikatności i niepowtarzalnego piękna natury. Bukiet jest zawsze wyrazem miłości i przyjaźni. Gdy podarujemy wspaniałą wiązankę ukochanej osobie, nie potrzebujemy nawet słów, by opisać nasze uczucia. Kwiaty zrobią to za nas, bo taka jest kwiatowa magia.Dzieliło ich prawie wszystko. Marek mieszkał w Polsce, Sabina w Kolumbii. On kochał wieś, ona miasto. Oboje studiowali weterynarię. Pewnego dnia, przypadkiem ich drogi się skrzyżowały. Marek od pierwszej chwili wiedział, że Sabina jest tą jedyną, ona nawet nie wiedziała, że dla niego istnieje. Zamienili zaledwie kilka słów. On zachwycił się jej hiszpańskim akcentem i aksamitnym, ciepłym głosem, a ona zapamiętała jego błękitne oczy. Dla Marka Sabina była nieodkrytą tajemnicą, którą zamierzał rozwikłać. Wiedział, że dziewczyna mieszka w Bogocie, że jej matka jest Polką, a ojciec Kolumbijczykiem. Wiedział też, że Sabina kocha kwiaty... Widział ją w kwiaciarni, przyglądał się, w jaki sposób dotykała rośliny, jak z nimi rozmawiała, jak opowiadała o kwiatach klientom, którzy nie potrafili nie kupić od niej bukietu róż lub storczyków. Pewnego dnia, wszedł do kwiaciarni, w której pracowała, ale nie zastał dziewczyny. Właścicielka powiedziała, że Sabina musiała wrócić do domu, być może już nie przyjedzie do Polski, podała Markowi jej adres w Bogocie. Chłopak czuł, że musi w jakiś cudowny sposób wyznać Sabinie swoje uczucia. Na podróż do Bogoty nie było go stać. Wysłał więc kwiaty do Bogoty przez Internet.To nie żart. Choć Bogota leży w Południowej Ameryce, w centralnej części Kolumbii, w Kordylierze Wschodniej w północnych Andach, na wysokości 2640 m n.p.m., dla FloraQueen wysłanie pięknego bukietu, którego podstawą były klasyczne czerwone róże, nie stanowiło żadnego problemu. Kwiaciarnia wysyłkowa dostarcza bowiem kwiaty do niemal wszystkich krajów na świecie. Dzięki tej internetowej kwiaciarni wyznanie miłości jest bardzo proste. Wystarczy wybrać odpowiednią kompozycję kwiatową, która jest specjalnie przygotowywana przez florystów oraz dołączyć oryginalny bilecik. Na swoim Marek napisał tylko imię, adres mailowy i pytanie do Sabiny: czy zostaniesz moją żoną? Kwiaty dotarły do Bogoty szybko. Magia róż zadziałała. Sabina nie zastanawiała się długo. Za kilka dni Marek otrzymał e-mail z odpowiedzią: tak. Dwa miesiące później Sabina i Marek wzięli ślub. A jaka jest Twoja kwiatowa opowieść?

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Kolumbia