-25% na wszystkie bukiety słoneczników. Tylko w tym tygodniu. Kliknij tutaj

Wysłać kwiaty do Kanada

Oceniono na 4.4 z 5 gwiazdek na podstawie 45776 opinii

Filtruj według
Loading...

Wyślij kwiaty do Kanady

Istnieje wiele powodów, aby wysłać kwiaty do Kanady. Sprawić niespodziankę przyjacielowi lub członkowi rodziny w dniu urodzin, wykonać romantyczny gest w kierunku wielkiej miłości lub podziękować współpracownikom czy partnerom biznesowym za dobrze wykonaną pracę. Niezależnie od okazji, z jakiej chcesz wysyłać kwiaty za granicę, udowodnimy Ci, że dostawa bukietów z FloraQueen do Kanady jest bardzo prosta. Nie przegap żadnej okazji, by wyznać swoim bliskim uczucia lub zbliżyć się do nich najlepszą niespodzianką.

Jakie kwiaty najlepiej wysłać do Kanady?

Kanada to kraj, który słynie z rozległych dzikich terenów, gdzie kwiaty są szczególnie cenione. Narodowym drzewem Kanadyjczyków jest klon, ale uwielbiają oni otrzymywać kwiatowe aranżacje z:

 • Geranium
 • Gwiazdy betlejemskiej
 • Chryzantem
 • Gerber
 • Goździków

Oczywiście, w przypadku wątpliwości nie zapominaj, że róże to kwiaty, które nigdy nie zawodzą.

Jak wysłać kwiaty do Kanady

Składanie zamówień na bukiety kwiatów do Kanady jest proste. Zacznij przeglądać nasz obszerny katalog, a gdy znajdziesz najbardziej odpowiednią aranżację kwiatową, wykonaj kilka prostych kroków:

 1. Podaj nam miejsce i czas dostawy (dostarczamy do miast w całej Kanadzie)
 2. Dodaj opcjonalną wiadomość (nie musisz się martwić, to nic nie kosztuje!)
 3. Wybierz jeden z naszych dodatków (czekoladki lub pluszowy miś może zaważyć o tym, czy sprawisz miłą, czy wielką niespodziankę)

Po potwierdzeniu zamówienia, zajmiemy się jego przetwarzaniem, upewniając się, że Twoje kwiaty dotrą bezpiecznie do miejsca przeznaczenia.

Dlaczego warto zaufać wysyłce z FloraQueen?

Aby dostarczyć naszym klientom najświeższe kwiaty w najbardziej elastyczny i wygodny sposób, współpracujemy z lokalnymi kwiaciarniami w tym drugim co do wielkości kraju świata. To pozwala nam dostarczać najwyższej jakości bukiety do Montrealu, Calgary, Vancouver i Toronto, czyli prawie wszędzie. Pod wieloma względami FloraQueen funkcjonuje podobnie, jak lokalna kwiaciarnia z dużym doświadczeniem i wiedzą na temat okolicznych dzielnic. Z tą różnicą, że nas możesz odwiedzić, gdziekolwiek jesteś, jeśli tylko zechcesz podzielić się uśmiechem.

Jak szybko wysłać kwiaty do Kanady

Wiemy, że niektóre niespodzianki trzeba dostarczyć w trybie pilnym. Z tego powodu wysyłamy kwiaty do Kanady w ten sam dzień i na drugi dzień, na wypadek, gdyby jakaś specjalna okazja wyleciała Ci z pamięci.

Jeśli chcesz szybko dostarczyć kwiatowy bukiet do Kanady, pamiętaj:

 • W dni powszednie od poniedziałku do piątku należy zamówić bukiet przed godz. 16.00*, aby kwiaty doszły w tym samym dniu
 • W weekendy należy zamówić bukiet przed godz. 12.00* w soboty lub 15.00* w niedziele, aby otrzymać dostawę w tym samym dniu
 • Dostawy w tym samym i następnym dniu oraz w weekendy wiążą się z dopłatami

*wszystkie godziny odnoszą się do czasu środkowoeuropejskiego

Wyślij kwiaty do: