Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do Japonii

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Z wizytą w Kraju Kwitnącej Wiśni

Japonia to cesarstwo położone na kilku wyspach. Kraj usytuowany jest w obrębie tzw. ognistego pierścienia Pacyfiku, dlatego jego mieszkańcy muszą liczyć się z ciągłym zagrożeniem falami tsunami, wybuchami wulkanów i trzęsieniami ziemi.

Japonia niezmienna od starożytności

Pierwsze karty dziejów Japonii zapisano, zgodnie z odkryciami archeologów i poszukiwaniami historyków, już w VII wieku p.n.e. Po kilkuset latach Japonia zacieśniła swoje kontakty z cywilizacją chińską, przejmując od niej pismo i wiele innych osiągnięć. Z czasem cesarze stawali się coraz silniej uzależnieni od wielkich rodów, a w X wieku n.e. wyłoniła się nawet klasa feudalnych rycerzy - samurajów. Później nastąpiły walki o władzę pomiędzy zwolennikami cesarza a wodza samurajów - sioguna. Dzieje Kraju Kwitnącej Wiśni są długie i zawiłe, można by o nich więc opowiadać bez końca. Ważne jest, ze sercem dzisiejszej Japonii jest Tokio a głową kraju - cesarz Akihito. Japończycy żyją zgodnie z nauką Konfucjusza, w swoim codziennym życiu wykazując zdyscyplinowanie, spokój i powściągliwość. Ich hart ducha i stoicyzm widać choćby w długiej, a dla Europejczyka wręcz monotonnej ceremonii parzenia herbaty. Japońska kuchnia przepełniona jest ryżem i owocami morza. Absolutnym hitem w restauracjach japońskich rozsianych po całym świecie jest sushi. Inne elementy tutejszej kultury, które Europejczyk z łatwością rozszyfruje, to wypielęgnowane maleńkie drzewka - bonsai i figurki misternie złożone z papieru - origami. Z kwiaciarnią FloraQueen wyślij kwiaty do Japonii - ukwieconej wiśniowymi drzewkami ojczyzny herbaty. Zapoznaj się z możliwościami, jakie oferuje kwiaciarnia internetowa FloraQueen i wyślij kwiaty do Japonii. Chociaż dzielą Cię od bliskich osób tysiące kilometrów, pamiętaj, że zawsze możesz wywołać uśmiech na ich twarzy. Nasza poczta-wysyłka kwiatowa gwarantuje szczęście Twoich bliskich!.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Japonia