Wysłać kwiaty do Dublin

Słoneczniki online - Kwiaciarnia internetowa

Bukiet słoneczników do elegancki prezent na wiele okazji. Stylowa kompozycja kwiatowa zadowoli każdego adresata, nawet tego najbardziej wymagającego. \nNiezawodna poczta kwiatowa z dostawą do Polski i za granicę dostarczy kwiatowe życzenia w Twoim imieniu. Wyślij kwiaty i zaufaj FloraQueen!

Kwiaty na urodziny

Poczta kwiatowa FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaty na ślub wyślesz nawet na drugi koniec świata

Nasza wysyłka kwiatowa została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę i luksus. Gdy nie masz czasu na szukanie odpowiednich kwiatów ślubnych lub mieszkasz daleko i nie możesz pojawić się na ślubie, skorzystaj z naszych usług i bądź pewien, że kompozycja kwiatowa naszych najlepszych florystów będzie prezentem ślubnym z klasą.

Narodziny Dziecka

Nasz doświadczona poczta kwiatowa dostarcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Wysyłaj kwiaty doskonałej jakości do miejscowości Dublin

Zielony Dublin - kwiaty mile widziane

Stolica Irlandii kojarzy się z piękną zielenią, zarówno w postaci roślin, jak i barw narodowych. To w Dzień Świętego Patryka, czyli 17 marca, serwowane jest zielone piwo (głównie poza granicami Irlandii), a jego święto jestem świętem państwowym i religijnym. Sam święty jest uważany za patrona kraju i głównego organizatora irlandzkiego życia religijnego od V wieku. Symbolem Irlandii jest zielona koniczyna, którą wspomniany święty wykorzystał, aby wyjaśnić ludziom dogmat o Trójcy Świętej. Zieleń to barwa narodowa Irlandczyków, którzy w święto swojego patrona noszą zielone ubrania. Kolor nawiązuje do koloru soczystej trawy, bo tej jest najwięcej na wyspie. Zielona jest oczywiście także koniczyna. Zwyczaj serwowania zielonego piwa nie pochodzi bezpośrednio z Irlandii, bowiem w Dublinie podczas uroczystego świętowania dnia patrona, pije się obowiązkowo whiskey. Zielone piwo rozpropagowali irlandzcy migranci na przełomie XIX i XX w., głównie ci, którzy emigrowali do Stanów Zjednoczonych. W ten dzień poza Irlandią rozpowszechnił się także zwyczaj malowania znanych obiektów na zielono - taki kolor przybrała Niagara, ratusz w Poznaniu czy Krzywa Wieża w Pizie.

Jednak w Dublinie życie toczy się normalnie w pozostałe dni w roku, a sami Dublińczycy lubią spędzać czas w Phoenix Park - największym ogrodzonym parku w Europie. Na jego terenie znajdują się miejsca do uprawiania sportu, miejskie ZOO czy rezydencja prezydenta Irlandii. Z kolei w ścisłym centrum miasta swoim pięknem zachwyca St. Stephen's Green - park o kształcie idealnego prostokąta, który powstał w 1627 roku. Wówczas był inicjatywą prywatną i pełnił funkcję prywatnego ogrodu. Od 1880 roku jest jednak dostępny dla wszystkich mieszkańców.

Czy przy tak bogatej tradycji Irlandczycy w Dublinie nadal kochają kwiaty? Oczywiście, że tak. Poza tym Dublin to miasto, w którym przebywa duża grupa emigrantów z Polski. W stolicy Irlandii czują się oni równie dobrze jak w Polsce. To oni docenią fakt, że dostaną wysłane z Polski kwiaty do Dublina.

Dzięki FloraQueen można wysyłać kwiaty za granicę na różne okazje z dowolnego miejsca, a ich doręczenie nastąpi zgodnie z życzeniem klienta-nadawcy. To właśnie on może wskazać adres ukochanej osoby w Dublinie, która na pewno ucieszy się z biało-czerwonego bukietu. Piękno kwiatów, ale i samego gestu docenią bez wątpienia także Irlandczycy.

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Irlandia