Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do Irlandii

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Doceń piękno - wyślij kwiaty do Irlandii

Zielona Irlandia

Turyści doceniają piękno zielonej Irlandii, zwanej także celtyckim tygrysem. Polacy, którzy pojechali tam szukać szczęścia lub po prostu pracy, czują się na wyspie równie dobrze jak w Polsce. Kojarzy się ona bowiem z zielenią trawy oraz z zieloną koniczyną - znakiem rozpoznawczym świętego Patryka, patrona kraju. Największe miasta Irlandii, czyli jego stolica Dublin, Cork czy Limerick są chętnie odwiedzane przez turystów. Trzecie co do wielkości miasto irlandzkie, Limerick, kojarzone jest głównie ze specjalnym rodzajem wierszy o charakterystycznej budowie i nieco satyrycznym zabarwieniu. Z kolei miasto Cork, z którego pochodzi zespół the Cranberries, znane jest z wielu zabytków. Już w 682 roku znajdowało się tu opactwo, które było regularnie atakowane przez wikingów, a na jego miejscu do dzisiaj pozostała Katedra Św. Findbara. Przez stulecia miasto musiało borykać się z różnymi epidemiami. W czasie wojny natomiast o niepodległość Irlandii walczył tu ruch oporu. Wśród turystów, przybywających do Cork, popularna jest wieża Shandon - kłamca o czterech twarzach, która posiada zegary, wychodzące na cztery strony świata.

Dublin - serce Irlandii

Najważniejszym miastem Irlandii jest jednak jej stolica. Dublin przyciąga turystów nie tylko w okolicy 17 marca, czyli dnia świętego Patryka, który jest jednocześnie świętem narodowym. Dwie ważne katedry - Katedra Kościoła Chrystusowego z 1172 roku oraz katedra św. Patryka - to świadectwo obecności kościoła katolickiego w kraju. Trinity College czyli Uniwersytet Irlandii, warto odwiedzić ze względu na bibliotekę z ważną księgą rękopisów - Księgą z Kells. Na koniec wędrówki ulicami Dublina warto wejść do Phoenix Park - jednego z największych grodzonych parków w Europie. W parku odbywają się koncerty muzyczne, wielki bieg Irlandii oraz wyścigi motorowe. Na jego terenie znajduje się także miejskie ZOO, siedziba prezydenta kraju czy grobowiec Knockmary, który datuje się na 5500 rok p.n.e. Irlandczycy kochają zieleń nie tylko dlatego, że kojarzy się z ich krajem. Piękne rośliny w parkach miejskich oraz kwiaty zdobiące ulice podkreślają pozytywne podejście do życia i bliski związek z rolnictwem. Do Irlandii dociera kwiaciarnia FloraQueen, dzięki której można bardzo łatwo wysłać kwiaty do Irlandii. Można je podarować znajomym, rodzinie czy ukochanej osobie. Polska Polonia w Irlandii na pewno doceni polskie kwiaty, które dzięki poczcie kwiatowej FloraQueen mogą ozdobić ich mieszkania. Najbliższych jeszcze bardziej uradują zestawy prezentowe pełne miłych drobiazgów, idealnie dobranych na romantyczną włoską kolację albo popołudniową herbatę z łakociami.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Irlandia