Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do Indii

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Indie, czyli raj na Ziemi

Indie to niezwykłe miejsce na ziemi. Kultura mieniąca się wieloma kolorami, zapachami i orientalną muzyką przyciąga do siebie turystów. Skorzystaj z usług FloraQueen, zamów i wyślij kwiaty do Indii.

Kultura w Indiach i kwiaty?

Niezwykle istotnym elementem życia, wpływającym bezpośrednio na zachowanie mieszkańców Indii jest religia. Nam, Europejczykom, czasem trudno uwierzyć w to, jak bardzo religia może oddziaływać na życie ludzkie. Większość mieszkańców Indii wyznaje hinduizm, z którym związana jest karma - działanie, podejmowane świadomie przez człowieka, który rozumie konsekwencje tego czynu. To klucz do zrozumienia zjawiska reinkarnacji, dzięki któremu człowiek na końcu istnienia osiągnie nirwanę, czyli wieczne wyzwolenie. Z religią nieodłącznie związana jest kultura i sztuka indyjska. Ważnymi zabytkami architektonicznymi są m.in.: Czerwony Fort w Agrze, Tadż Mahal czy grobowiec Humajuna. Warto wiedzieć, że mieszkańcy Indii, ze względu na wyznawaną religię, bardzo poważnie podchodzą do tematu ciała i obchodzenia się z nim. Przejawia się to w codziennym życiu i zwykłych gestach, np. lewa ręka traktowana jest jako gorsza od prawej i służy do higieny osobistej. Natomiast prawą ręką spożywa się posiłki, wita z ludźmi itp. Jedzenie jest ważną czynnością dla tej społeczności, dlatego przykładają do niego dużą uwagę. Kuchnia w różnych regionach Indii nieznacznie się od siebie różni. To, co łączy potrawy indyjskie, to niezbędne przyprawy, m.in: kurkuma, szafran, kolendra, imbir, chili, garam masala, kardamon i cynamon. Zapoznaj się z możliwościami, jakie oferuje kwiaciarnia internetowa FloraQueen i wyślij kwiaty do Indii. Chociaż dzielą Cię od bliskich osób tysiące kilometrów, pamiętaj, że zawsze możesz wywołać uśmiech na ich twarzy. Nasza poczta-wysyłka kwiatowa gwarantuje szczęście Twoich bliskich!.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Indie