Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do Amsterdam

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Ukwiecony Amsterdam

Wyślij swieże, piękne kwiaty do dowolnego miasta w Amsterdamie

Amsterdam to urocze miasto o niepowtarzalnym klimacie. Dzieje holenderskiej stolicy sięgają XIII wieku, a na jej charakter wpłynęło niewątpliwie ukształtowanie krajobrazu – obecność licznych kanałów wodnych, dzięki którym zyskała miano "Wenecji Północy". Miasto uwodzi architekturą: licznymi kamienicami, magicznymi uliczkami i kolorowymi parkami. Największy z nich - Vondelpark, to miejsce niepowtarzalne, zachwycają tutaj nie tylko fontanny, ale też najpopularniejsze kwiaty w Holandii – tulipany. Warto wybrać się też do herbaciarni, Muzeum Filmu czy amfiteatru. Amsterdam, zwłaszcza ten na obrzeżach, jest istnym rajem na ziemi. Zachowane właściwie w nienaruszonym stanie wioski wraz z mieszkańcami kultywującymi tamtejsze tradycje i noszącymi regionalne stroje pozwalają na prawdziwą podróż w czasie. Serce Niderlandów urzeka swoją naturalnością, czego niewątpliwie dowodem jest w wielu miejscach tradycyjny styl życia. Mówiąc o Amsterdamie, nie sposób nie wspomnieć o symbolach tego miasta: wiatrakach, rowerach i tulipanach. Te ostatnie są ulubionymi kwiatami Holendrów i stanowią wizytówkę tego miejsca. Znajdziemy tu bowiem ich najróżniejsze rodzaje. Nic dziwnego, że co pewien czas powstają nowe odmiany tulipanów - Holendrzy mają świadomość tego, że rośliny w Amsterdamie to nie tyle wartościowy towar eksportowy, co prawdziwy skarb narodowy. Stąd rozprowadzane są cebulki kwiatów na wszystkie kontynenty. Miasto znane jest także z giełdy kwiatowej - bazaru na wodzie istniejącego od 1862 roku, który cieszy oczy ze względu na różnobarwność i wielogatunkowość dostępnych roślin. Na pamiątkę dawnej formy handlu kwiatami, wszystkie gatunki są prezentowane na barkach. O tym, jak szczególnym kwiatem dla Holendrów jest tulipan, może świadczyć to, że doczekał się własnego muzeum - Muzeum Tulipana. Innym muzeum, znacznie bardziej znanym, jest Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Znajduje się w nim galeria figur woskowych znanych osobistości z całego świata. Czy w holenderskiej stolicy masz kogoś bliskiego swemu sercu? Spraw tej osobie radość i zamów bukiet w naszej kwiaciarni, a my w wyznaczonym przez Ciebie terminie doręczymy kwiaty do Amsterdamu. Poczta-Wysyłka kwiatowa w Amsterdamie nie uznaje rzeczy niemożliwych! Zaufaj nam i postaw na ponadczasowy prezent, jakim niewątpliwie są bukiety. Nasza kwiaciarnia bezpiecznie dostarczy wybrane kwiaty do Amsterdamu. Specjalizujemy się w sprzedaży i wysyłce kwiatów online na wielkie i małe okazje, a także bez konkretnego powodu - ot, tak po prostu, dla wyrażenia ciepłych uczuć. Taki bukiet wyraża więcej niż jakiekolwiek słowa.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Holandia