Wysłać kwiaty do Holandii

Urodziny i imieniny wśród jesiennych kwiatów Podaruj jesień, podaruj pasję

Odkryj naszą jesienną kolekcję! Doskonałe kwiaty na urodziny, kompozycje kwiatowe na rocznicę i każdą inną ważną okazję wartą świętowania. Wyślij kwiaty w barwach złotej jesieni. Pomarańczowy, żółty i czerwony królują w naszych bukietach, które bez wątpienia wywołają uśmiech na twarzy Twoich najbliższych.

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Bukiety ślubne

Nasza wysyłka kwiatowa została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę i luksus. Gdy nie masz czasu na szukanie odpowiednich kwiatów ślubnych lub mieszkasz daleko i nie możesz pojawić się na ślubie, skorzystaj z naszych usług i bądź pewien, że kompozycja kwiatowa naszych najlepszych florystów będzie prezentem ślubnym z klasą.

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Poczta-Wysyłka kwiatowa Holandia

Holandia to magiczny mały świat, który przez cały rok rozkwita tysiącami tulipanów. Wróży się jej jeszcze krótki żywot ze względu na niskie położenie i związane z tym zagrożenie zalania przez wody morskie, których poziom nieustannie podnosi się na skutek ocieplenia klimatu. Holandia zdaje się jednak tym nie przejmować. Kraj legitymuje się wizytówką największego hodowcy tulipanów, który co roku opracowuje nowe gatunki z myślą o rozpoznawalnych osobistościach życia publicznego. Wśród znanych Polaków własnej odmiany doczekali się między innymi Irena Sendlerowa, gen. Stanisław Maczek, Krzysztof Penderecki, Maria Kaczyńska czy Anna Komorowska.

Podróżując przez Niderlandy, nie sposób nie zauważyć malowniczych kolorowych pasów, które z perspektywy drogi wydają się być tęczowym polem. Kiedy jednak wysiadamy z samochodu, okazują się być ogromną hodowlą tulipanów. Wiosną w Keukenhof można spacerować 32-hektorowym ogrodem pełnym kwiatów. Wiele innych miejsc na terenie Holandii, takich jak tereny wokół pałaców i zamków czy ogrody botaniczne, porośnięte są niezliczoną ilością tulipanów. Kraj znany jest też z aukcji tulipanów i kilku kwiatowych pochodów. Kiedy chcemy obejrzeć kolorowe pola tulipanów, pamiętajmy, że kwitną one na świeżym powietrzu tylko wczesną wiosną. Holenderskie tulipany, których kwiaty rozwijają się w pozostałych porach roku, to przede wszystkich rośliny szklarniowe.

Innymi symbolami Niderlandów są wiatraki, drewniane chodaki, kręgi żółtego sera, rowery i malowany fajans z Delft. Poza tym po sukcesie polskich panczenistów na olimpiadzie w Soczi już chyba wszyscy Polacy wiedzą, że w Holandii jest najlepsze na świecie łyżwiarstwo szybkie. Mistrzowski poziom zawodników występujących w barwach tego kraju to efekt tradycji - kanały wodne łączące niegdyś niderlandzkie wioski zamarzały zimą, a jedyną formą przemieszczania się było pokonanie takiej ślizgawki na łyżwach.

Jeśli chcesz zobaczyć pole tulipanów, to jedź do Niderlandów, jeśli chcesz za to do kogoś bliskiego wysłać kwiaty do Holandii, to koniecznie skorzystaj z wysyłki kwiatów przez kwiaciarnię FloraQueen. Wybierając kwiaty online, masz możliwość wysłania jednego z setek kolorowych i pachnących bukietów skomponowanych zawsze ze świeżych kwiatów. Kwiaty do Holandii mogą zostać przesłane wraz z drobnym słodkim upominkiem. Decydując się na naszą ofertę, masz pewność, że piękny bukiet złożony ze świeżych kwiatów dotrze o czasie pod wskazany adres. Kurier może też na Twoje życzenie obdarować bliskich, wręczając im kosz prezentowy wypełniony po brzegi wyszukanymi delicjami – ciastkami, czekoladkami i innymi przekąskami.

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Holandia