Wysłać kwiaty do Gibraltaru

Urodziny i imieniny wśród jesiennych kwiatów Podaruj jesień, podaruj pasję

Odkryj naszą jesienną kolekcję! Doskonałe kwiaty na urodziny, kompozycje kwiatowe na rocznicę i każdą inną ważną okazję wartą świętowania. Wyślij kwiaty w barwach złotej jesieni. Pomarańczowy, żółty i czerwony królują w naszych bukietach, które bez wątpienia wywołają uśmiech na twarzy Twoich najbliższych.

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Bukiety ślubne

Nasza wysyłka kwiatowa została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę i luksus. Gdy nie masz czasu na szukanie odpowiednich kwiatów ślubnych lub mieszkasz daleko i nie możesz pojawić się na ślubie, skorzystaj z naszych usług i bądź pewien, że kompozycja kwiatowa naszych najlepszych florystów będzie prezentem ślubnym z klasą.

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Terytorium na styku Europy i Afryki

Gibraltar od 1713 roku jest terytorium zamorskim zależnym od Wielkiej Brytanii. W imieniu królowej brytyjskiej Elżbiety II władzę sprawuje tutaj Gubernator. Gibraltar to skalisty, wysunięty na południe przylądek Półwyspu Iberyjskiego, znajdujący się przy wyjściu Morza Śródziemnego do Cieśniny Gibraltarskiej. Ze względu na swoje położenie zabezpiecza w tym regionie interesy polityczne i gospodarcze Zjednoczonego Królestwa. W 1967 roku wśród mieszkańców przeprowadzono referendum, w którym zapytano o to, czy Gibraltar ma pozostać terytorium zamorskim Brytyjczyków. Najczęściej padała odpowiedź: "Tak".

Polski ślad w historii Gibraltaru

Polakom Gibraltar kojarzy się z najczarniejszymi kartami naszych dziejów. To tutaj w drodze z Bliskiego Wschodu do Londynu zatrzymał się premier na uchodźstwie, a zarazem główny dowódca polskich sił zbrojnych gen. Władysław Sikorski. Jego samolot runął do morza niedługo po starcie, a katastrofa lotnicza, która wydarzyła się 4 lipca 1943 roku, dla wielu pozostaje niewyjaśniona. Dla odczarowania smutnej historii związanej z przylądkiem należałoby wspomnieć weselsze wydarzenia - na Gibraltarze dwukrotnie żenił się aktor sir Sean Connery, na ślubnym kobiercu stanęli także Yoko Ono i John Lennon. Podobnie jak w sercu Anglii, po Gibraltarze również jeżdżą charakterystyczne czerwone, dwupiętrowe autobusy. Będąc na Gibraltarze, nie sposób nie wjechać na Skałę kolejką linową - stamtąd roztacza się wspaniały widok na okolicę, szczególnie malowniczy, gdy Cieśninę Gibraltarską spowija akurat słynna mgła. Zaczepki magotów nie powinny nikogo dziwić - to jedyny gatunek małp, który żyje na wolności. Razem z FloraQueen wyślij kwiaty do Gibraltaru - zamglonej krainy ze stadkiem małp.

Wyślij kwiaty do najpopularniejszych miast

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Gibraltar