Rabat 25% na dwa nowe bukiety z serii „wakacyjne miejsca”. Zarażaj wakacyjnym nastrojem!

Wysłać kwiaty do paryz

Kwiaty na urodziny

FloraQueen to wysyłka kwiatów za granicę i do wszystkich krajów Polski. Pamiętaj o ukochanych i wyślij kwiaty na urodziny. Z pewnością sprawisz im wielką przyjemność i niespodziankę!

Kwiaciarnia internetowa na rocznicę

Rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami? A może świętujecie rocznicę pierwszej randki albo momentu, w którym się poznaliście? Koniecznie spędźcie ten czas we dwoje w jakimś magicznym miejscu pełnym romantycznej atmosfery, z kieliszkiem szampana w dłoni i zapachem róż unoszącym się w powietrzu. Paryż, Barcelona albo Rzym będą idealne!

Twoja niezawodna Wysyłka kwiatowa

FloraQueen oferuje usługi dostawy kwiatów do domu. Kwiaty do Polski i na cały świat to elegancki sposób na złożenie życzeń, podczas gdy nie możemy pojawić się na wyjątkowej okoliczności osobiście. Warto również pamiętać o bliskich, za którymi tęsknimy bez okazji i okazać im miłość. Miłość to jedna z najważniejszych wartości życiowych i należy ją pielęgnować. Wyślij kwiaty już dziś!

Kwiaciarnia internetowa do Polski i na cały świat

Nasz doświadczona Wysyłka kwiatowadost arcza zawsze świeże kwiaty, najwyższej jakości do wszystkich miast w Polsce i ponad 90 krajów na świecie. Możesz być pewien, że młodzi rodzice, którym zamierzasz pogratulować bukietem kwiatów, będą zachwyceni z niespodzianki i prezentu. Wyślij kwiaty już dziś!

Paryskie kwiaciarki

Wyślij swieże, piękne kwiaty do dowolnego miasta w Paryżu

Któż nie marzy o wizycie w Paryżu!? Miasto to jest znane na całym świecie jako symbol miłości i zakochanych. Kojarzony z wąskimi uliczkami, po których pośród czerwonych stolików kawiarni spacerują zakochane pary, trzymając się za ręce. Kto nie chciałby przeżyć romantycznej, skąpanej w szczęściu miłości? Najczęściej odwiedzaną częścią Paryża jest znane wszystkim wzgórze Montmartre. I nic dziwnego - tę zakątek serca Francji nadal przepełnia artystyczny duch. To tu przecież pracowali najwybitniejsi twórcy literatury czy malarstwa światowego. To tutaj tworzyły się bohemy artystyczne, których członkowie spotykali się w istniejących do dziś kawiarniach.

Życie dzielnicy toczy się kawiarenkach i knajpkach, a na wzgórzu wznosi się Bazylika Sacré-Cœur (Serca Jezusowego). W tej atmosferze nie trudno się zakochać. Pomiędzy stolikami w dawnych czasach dyskretnie przemykały młode dziewczęta z koszami pełnymi czerwonych róż. Dzisiaj trudno jednak już spotkać młode kwiaciarki przechadzające się po uliczkach i nawołujące: „Kwiaty! Kwiaty dla zakochanych!”. Ówczesne uliczne sprzedawczynie zastąpiły internetowe kwiaciarnie, takie jak FloraQueen, które dostarczają kwiaty do Paryża dokładnie pod wskazany adres. Można je wysłać też do jakiegokolwiek innego miasta w Europie i na świecie – gdziekolwiek jest ktoś bliski Twemu sercu, tam też mogą być kwiaty od Ciebie. Nie zdziwmy się więc, gdy do siedzącej w kawiarni pary zakochanych podejdzie kurier niosący przepiękny bukiet kwiatów, a nie młoda kwiaciarka z koszykiem. Czas płynie i nieuniknione są pewne zmiany. Paryż jednak wydaje się pozostawać wciąż taki sam. Cały czas jego wizytówką pozostaje monumentalna Wieża Eiffla mierząca 324 metry! Pierścionek zaręczynowy i kwiaty, które poczta-wysyłka kwiatowa w Paryżu wręczy niespodziewanie na szczycie tej żelaznej konstrukcji, to chyba najpiękniejszy sposób na oświadczyny! Niewątpliwie jest to miasto wyjątkowe, nie tylko ze względu na sławę miasta miłości i chętnie wysyłane kwiaty do Paryża. Każdy, nawet najbardziej wymagający turysta, znajdzie tu coś dla siebie – choćby nowoczesną dzielnicę La Défense z niezliczonymi wieżowcami i mnóstwem błyskających neonów. Miłośnicy malarstwa natomiast poczują się jak w raju, zwiedzając kolejne muzea, w których zobaczą dzieła najwybitniejszych malarzy. Paryż to miasto magiczne. Warto poświęcić nawet tydzień, aby zatopić się w jego niezapomnianym klimacie.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Francja