BLACK FRIDAY: Zyskaj 50% zniżki na drugi bukiet

Wysłać kwiaty do Francja

Filtruj według

Francja - kraina miłością i winem płynąca

Kraj nad Sekwaną, którego dewiza brzmi: "Wolność, Równość, Braterstwo", światowa stolica mody i namiętności, kraj płynący winem i pachnący przepysznym serem... Skojarzenia z Francją można by wyliczać niemalże w nieskończoność. Kraj, którego sercem jest Paryż, widział chyba miliony zakochanych par i niezliczoną ilość czerwonych róż - symbolu namiętności i gorących uczuć, które choć piękne, mogą w jednej chwili, tak jak kolce, dotkliwie zranić. Wysyłane Kwiaty do Francji muszą więc być wyjątkowe!

Paryż - stolica Francji i miasto zakochanych

Zakochani mogą bez końca przemierzać Paryż w poszukiwaniu coraz bardziej romantycznych, urzekających miejsc. Wieczorna wycieczka na szczyt Wieży Eiffla, która rozbłyśnie tysiącem świateł pulsujących na całej wysokości żelaznej konstrukcji, zapiera dech w piersiach. Lampka szampana, pierścionek zaręczynowy i czerwona róża wręczone w takim momencie mogą ukochaną przyprawiać o zawrót głowy z nadmiaru szczęścia. Rejs statkiem po Sekwanie, kiedy zapadnie już zmrok, i widok par tańczących na nabrzeżu to kwintesencja namiętnej i romantycznej duszy francuskiej stolicy. W Paryżu, tak i jak i w całej Francji, można się niepostrzeżenie zakochać. Stolica to nie jedyne miejsce we Francji, które rozkochało w sobie romantyków. Dolina Loary skrywająca urokliwe miasteczka i kilkaset zamków, których historia sięga średniowiecza i renesansu, to unikat w skali światowej wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Jeśli chcesz wysłać komuś bliskiemu coś wyjątkowego, aby okazać pamięć, wyślij kwiaty na urodziny do Francji ,- światowej stolicy szyku, namiętności i piękna, Korzystając z kwiaciarni internetowej FloraQueen, możesz też zrobić Francuzom iście francuską niespodziankę, wysyłając na paryski adres czerwone róże i kosz prezentowy z prawdziwym szampanem i zachwycającymi łakociami – na przykład magdalenkami czy makaronikami.

Wyślij kwiaty do:

Wysyłamy kwiaty do wszystkich miast, miasteczek i wsi Francja